Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

Bulut Sanal Sunucu Kiralama

Bulut Sanal Sunucu kiralama, fiziksel bir sunucuyu sanallaştırma yazılımı ile birden çok sunucuya ayırarak disk, cpu, ram gibi bileşenlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan alt yapı sistemidir.

 • Kesintisiz Erişim
 • DDOS Koruması
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemi Seçimi
 • Özel Optimizasyonlar

Hayaliniz de ki Bulut Sanal Sunucu VeriTescil Farkı ile Sizlerle.

Gelişmiş sunucu kontrol panelimiz sayesinde, sunucunuz üzerindeki yapabileceğiniz çoğu işlemi kontrol panelimizden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kurmak istediğiniz işletim sistemini kiralama sonrasında kontrol panelinizden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

--- İşlemci
--- Ram
--- Disk
--- Trafik
--- Paneli
--- Tanımlı IP
Vds Sunucu
Bilgi
Tüm paketlerimizde yükseltme seçeneği mevcuttur.
Kirala
 • Arttırılabilir Disk Seçeneği
 • Arttırılabilir Ram Seçeneği
 • Arttırılabilir Ip Seçeneği
 • Gelişmiş Sunucu Yönetim Paneli
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemleri
 • Tüm Paketlerimizde Limitsiz Trafik
 • Yüksek Performanslı Sunucular

Bulut Sanal Sunucu Kiralama

Bulut Sunucu İle Kesintisiz İletişim

Cloud sistemi birden fazla web sitesinin kesintisiz çalışma sürelerini üst seviyelere çıkarmak için, birden fazla sunucudan oluşan ve sunucu kümesinde barındırılması şeklinde tanımlanmaktadır. Bu sunucu kümesi bulut sanal sunucu olarak adlandırılmaktadır. Firma olarak sizlere güçlü altyapı bileşenleri ile verimli barındırma çözümleri sunmaktayız.

Bulut Sunucu İle Kesintisiz Erişim

Kullanıcı bulut sunucu tüm kontrol sunucuların çevrim dışı olması halinde bile kesintisiz çalışmaya devam etmesi şeklinde tasarlanmıştır. Böylelikle altyapı sorunları oluştuğunda cluster sistemdeki yapı ve bağlantı yedekleri ile cluod sunucuda kesintiler yaşanmaz. Bulut sunucu satın al için bir çok sebep bulunmaktadır, bunlar için en önemli sebep uptime oranlarının diğer hizmetlere kıyasla çok daha iyi olmasıdır.

Firmamız sanal sunucu ile veri merkezlerinde oluşacak sorunları yok etmektedir. Tam yedekli cloud sunucularımız ile kesintisiz hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu sayede müşterilerimiz alt yapı yönetimini düşünmeden işlerine odaklanacaklar. Sizde verilerinizi barındırmak ve kesintisiz erişim sağlanmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Firmamızın araştırmalarına göre en ucuz bulut sunucu hizmeti sağlamak için elimizden geleni fazlası ile yapmaya çalışıyoruz. Sizler için ssd bulut sunucu altyapımızı her geçen gün yeni teknolojiler ile geliştirmeye ara vermeden devam ediyoruz.

Sunucu Özelliklerini Kolaylıkla Değiştirme:

Müşterilerimizi fiziksel sunucunun bağımlılığından kurtarıyoruz. Bulut sanal sunucu için istenilen özellikler müşteriler tarafından hızlıca oluşturulabilir. Ayrıca kullanıcılar ihtiyaç duydukları zaman hızlı bir şekilde ve kolaylıkla kaynak ekleyebilirler. Sanal sunucu ile kullanıcılar hiçbir veri kaybı yaşamadan kaynaklarını istedikleri kadar büyütebilirler. Bulut sunucu kiralama hizmetinizde sanal bir ortamdaki sunucularınızın erişimlerini kesintisiz bir şekilde farklı lokasyonlar üzerinden erişim sağlanmaktadır. Sunucu siparişi sonrasında windows bulut sunucu veya isteğe bağlı olarak linux bulut sunucu olarak iki farklı şekilde kurulumlarınızı yapabilirsiniz..

Bulut Sunucunun Faydaları

Siz müşterilerimize bulut sunucu işlemlerini kolaylıkla sağlamaktayız. Bu sunucunun veri tabanı ve şirketler açısından pek çok avantajları da bulunur. Bu avantajlar şunlardır:

– Bir web sitesinin içeriği birçok sunucuya dağıtılmıştır. Sunuculardan birinin arıza yaşaması ve görevlerini yerine getirememesi durumunda diğer sunucular ile site yayın yapmaya devam eder.

– Yük dengeleme bulut bilişiminin en önemli avantajlarındandır.

– Sunucu kaynakları yönünden diğer kaynakları etkilememektedir.

– Ölçeklenebilirlik açısından faydası bulunmaktadır.

Müşterilerimize Sunduğumuz EK Bulut Sanal Sunucu Özellikleri

Cloud Sanal Sunucu Kiralaması sonrasında bir çok özelliğe ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

PHP Desteği

İsteğe bağlı olarak uzak masaüstü sunucularda linux işletim sistemi ile istediğiniz php sürümünü kontrol panelimiz üzerinden değişiklik sağlayabilirsiniz.

Windows ve ASP Desteği

Bulut sanal sunucu paketlerimizde ASP projeleri geliştirmek isterseniz sipariş sırasında windows işletim sistemini seçerek ASP projeleriniz internet dünyasına taşıyabilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Diğer firmalardaki bulut sanal sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden iletirseniz ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde sanal sunucunuzu alt yapımıza taşıyabiliyoruz.

Arttırılabilir Kapasite

Firmamız tarafından aldığınız sanal sunucu paketlerini dilediğiniz zaman mevcut içeriğiniz aynı kalacak şekilde farklı bir pakete yükseltebilir veya düşürme işlemini yapabilirsiniz.

Limitsiz Trafik

Firmamız bünyesinde barınan bulut sanal sunucularda herhangi bir trafik limiti bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra %99.9 uptime garantisi sunmaktayız.

Ücretsiz DDoS Koruması

Firmamız yurtiçi ve yurtdışı siber ataklara karşı geliştirmiş olduğu bulut sanal sunuculara özel sağlanan ücretsiz ddos korumamız mevcuttur.

Kullandığımız Altyapı Yazılımları

Teknoloji partnerlerimiz ile VeriTescil artık bir adım daha önde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Cloud Linux
cPanel
DELL Partner
EMC
LITESPEED
MYSQL
PARALELLS
SQL SERVER
VMWARE
Windows Server 2012

Sıkça SorulanSorular

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bulut sanal sunucu kiralama hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik.

Firmamızın sağlamış olduğu bulut sanal sunucu hizmeti üstün ssd teknolojisi ile sanal sunucularınızı birçok farklı noktadan erişim hizmeti sağlamaktadır. Dünya çapında bir trafiğiniz var ise sizin için bulut sanal sunucu kiralama en iyi ve en performanslı tercihtir. bulut sunucu

Geliştirmiş olduğumuz kontrol panelleri sayesinde sanal sunucularınızı müşteri panelinizden kolay bir şekilde yönetebilir, uzak masaüstü erişim bilgilerinize ulaşabilirsiniz. bulut sunucu kiralama

Evet, sanal sunucunuz size özel bir alan ayrıldığı için istediğiniz programı veya yazılımı kurmakta özgürsünüz. Kurmak istediğiniz yazılımların sunucu optimizasyonlarını firmamız ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır. bulut sunucu kirala

Bulut sanal sunucularınız da web sitelerini barındırmak istiyorsanız cPanel veya plesk lisansı satın alarak web sitelerinizi bu paneller üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yönetimini sağlıyabilirsiniz. linux bulut sunucu

Evet, farklı bir firmada kullandığınız sanal sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden ilettiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde firmamızda barınan bulut sanal sunucunuza taşıma işlemini gerçekleştirebiliriz. bulut sanal sunucu

Hayır, internet üzerindeki bulduğunuz scriptleri firmamız tarafından kurulum işlemi yapılamamaktadır. Tabikide Scriptin çalışması için gerekli olan sunucu konfigürasyonları ücretsiz olarak destek talebi üzerinden iletebilirsiniz. bulut sanal sunucu kiralama

Evet, kullandığımız gelişmiş kontrol panelleri sayesinde müşteri paneli üzerinden sunucunuzla ilgili formatlama dahil tüm işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. bulut sunucu kirala

Hizmet satın alımlarından sonra kontrol paneliniz üzerinden gerekli departmanlar ile destek talebi üzerinden veya canlı operatör hattından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz. bulut sanal sunucu kirala

Evet, seçtiğiniz paket ilerleyen süreçlerde ihtiyaçlarınızı karşılamaya bilir. Bu sebepten dolayı daha iyi bir bulut sanal sunucu paketine geçmek isteyebilirsiniz. Mevcut paketiniz üzerinden yükseltme işlemi, geçeceğiniz daha iyi bir sanal sunucu paketine arasındaki ücret farkını ödeyerek hızlı bir şekilde veri kaybı olmadan yeni bir sanal sunucu paketine geçiş sağlayabilirsiniz. bulut sunucu kirala

Firmamız sunduğu altyapı ve hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretler ödeyerek aylık veya yıllık olarak satın alabilir ve bu paketlerde hizmet kalitemizi test edebilirsiniz. Hizmetlerimiz iade kapsamına girmeyen teknik sorunlar haricinde keyfi olarak iade edilememektedir.bulut sunucu