Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

Neden Biz ?

Neden Biz ?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Türkiye İçi Lokasyon

Genel olarak kullanılan sunucular yurtdışı lokasyonlara sahip olduklarında genel olarak web hizmetlerinde ister istemez bir yavaşlama durumu oluyor. Bu nedenle firmamız, sunucuları Türkiye lokasyonları içerisinde tutarak hem çok daha hızlı, hem de güvenli barındırma hizmeti verebiliyor.
Üstelik firmamız Türkiye içerisinde ki en iyi veri merkezi altyapısına sahip. Bölge olarak bu altyapıya sahip başka bir firmanın olmaması, firmamızı bu konuda birinci sıraya yerleştiriyor. İnternet ağlarının ve altyapısının en iyi olduğu yerde bulunan firma sunucuları, müşterilerimize en hızlı, en güvenli ve en yüksek performansa sahip barındırma hizmeti verebiliyor.

En iyi Network Altyapısı ve Veri Merkezi

Türkiye’de lokasyon olarak interneti en hızlı olduğu yerde olan sunucularımız, bu alanda belirli bir hız sertifikasına da sahip. Yani sunucuların hızı test edilmiş, onaylanmış ve düşmeyeceğinin onayı verilmiştir.

Bunun size ne faydası olacak? Web siteleriniz hem fiber hem de ADSL internet altyapısının en hızlı olduğu bölgede barındırılacağı için Türkiye’den açılan en hızlı internet siteleri olacaktır. Bu tabi birçok farklı faktöre bağlı, ama her şeyin aynı olduğu varsayımı ile en hızlı web sitesinin size ait olacağını söyleyebiliriz.

Yüksek Performans

Firmamız, haber sitelerinden, blog sitelerine kadar, e-ticaret sitelerinden, birçok farklı içerik sitesine kadar aklınıza gelebilecek her kategoride hizmet vermektedir. 1.000’den fazla sunucusu ve 60.000’den fazla web sitesine hizmet veren sunucular en yüksek performans ile çalışması için optimize edilmiştir. Müşterilerine sağladığı yüksek performans ile birçok beğeni almış ve bu alanda kendisini kanıtlamıştır.

Sitenizi Ücretsiz Olarak Taşıyoruz

Bir web sitesini bir sunucudan başka bir sunucuya taşımak kullanıcılar için çok zahmetli ve sıkıntılı bir iştir. Hesapların tekrar açılmaları, DNS tanımlamalarının yapılmaları, taşırken ortaya çıkan birçok uyuşmazlık durumu ve buna benzer birçok sıkıntı kişileri bıktırabilecek kadar zor bir süreçtir. Firmamız bu süreçte size destek olarak sitenizi ücretsiz olarak kendi taşıyor. Üstelik ücretlendirme taşıma işlemi sorunsuz tamamlandıktan sonra başlıyor. Sizin onay vermediğiniz zaman hizmet ve ücretlendirme işlemi başlıyor.

Kurumsal Destek

Müşterilerimiz için bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmadan aynı ilgi ile destek olmaya devam ediyoruz. Haftanın her günü ve günün her saati canlı olarak ulaşabileceğiniz destek hattı ile her konuda yardımcı olacak bir muhatap bulabilirsiniz. Teknik konulardan, soracağınız sorulara kadar, ödeme ve kontrol hizmetlerinden işlem yapabilme yetkisi gibi her türlü yardımı alabileceğiniz bir canlı destek hattı bulunuyor.

Teknolojik yenilikleri sürekli olarak yakından takip eden firmamız, bu alanda ki her türlü yeniliğe de önayak olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bulut teknolojisinden, ağ yedekliği ve sanallaştırma gibi yenilikler firmamızın öncü olduğu konulardır. Ayrıca bu yenilikler kesinlikle sizi tereddütte bırakmasın, siz sadece yapacağınız işe odaklanabilin diye biz varız.

Firmamızın çalışanları uzun zamandan beri bu sektörde hizmet veren deneyimli ve eğitimli ekiplerden oluşur. Bu nedenle bir problem ile karşılaşıldığında en hızlı ve kalıcı şekilde çözüm üreten uzman ekip ile müşterilerimize daha iyi hizmet verebiliyoruz. Sizlerden gelen her öneri, şikayet ya da talep dikkate alınarak değerlendirilir v size ona göre bir çözüm üretilerek geri dönüş yapılır.

Ücretsiz DDos Koruma Servisi

Yurt içi ve Yurt dışı saldırılarına karşı , ürettiğimiz yeni nesil Router’larımızın içerisinde yer alan , network mühendislerimizin yazılımları ile , bir çok siber atak türlerine karşı koruma sağlıyoruz.Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir