Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

Hakkımızda

Hakkımızda

Teknolojinin gelişmesi ve internetin yaygın bir şekilde kullanılması ile birçok iş internet ortamında kolayca yapılabiliyor. Yaptığınız iş ya da hizmeti daha büyük bir kitleye sunmak için interneti etkili kullanmanız gerekir. İşe doğru adımlarla başarılı bir sen site açarak başlamam gerekir.

Web site açmak için gerekli olan teknik desteği ise doğru adresten almak başarınızın çok daha büyük olmasını sağlar. Biz tam olarak bu noktada size destek olup başarınızı arttırmak için hizmet vermekteyiz. Sizlere hakkımızda daha fazla bilgi vermek için hizmetlerimizde misyonumuzu ve vizyonumuzu sunmak isteriz. 

Misyon 

Site kurmak için gerekli olan tüm alt yapı hizmetlerini sunarak en iyi siteye sahip olmanızı sağlamak başlıca görevimizdir. Sunduğumuz domain edinme, hosting alma, sunucu ve sertifika edinme gibi hizmetler ile bu süreci güçlendiriyoruz. Daha hızlı şekilde en yüksek performans ile kullanabileceğiniz çalışma alanı oluşturmanıza yardımcı olmaktayız. 

İhtiyacınız olan hosting yapısını belirlemenize ve işinize uygun alt yapıya sahip hosting  almanızı sağlamaktayız.  Almış olduğunuz hosting ile yapmış olduğunuz işleri en iyi şekilde ifade edebilmeniz ve daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlamaktayız. Satış işlemleri sürecinde ve sonrasında teknik destek sağlayarak web site oluşturma sürecinde yanınızda oluyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde sizin ve sizin gibi birçok kişi ve kurumun başarıya ulaşmasını sağlıyoruz. 

Şanal sunucu, ssl sertifikası, sen hosting, domain satışında paket ürünler sunuyoruz. Farklı ihtiyaçlara cevap verecek uygun fiyatlar ile ürün satışı yapmaktayız. Satışını yaptığımız ürünler ile güvenle çalışacağınız kaliteli siteye sahip olmanızı sağlamaktayız. Hızlı ve işlerinizi, hizmetlerinizi en anlaşılır şekilde anlatacağınız site oluşturma imkanı sağlıyoruz. Müşterilerinizle daha iyi etkileşim kurabilmeniz ve yeni müşteriler kazanmanız mümkün hale geliyor. 

Vizyon 

Sunduğumuz kaliteli hizmet ile en başarılı sen sitelerinin destekleyicisi olmayı amaçlıyoruz. Bu alanda en iyisi olarak çok daha başarılı hizmetler sunmaya gayret ediyoruz. Sizin sektörünüzde daha iyi olabilmeniz için daha da fazla destek sunmak birincil amacımızdır. 

Daha verimli kullanabileceğiniz web sitesini oluşturmanız için en uygun hosting alanları sunmayı hedefliyoruz. Bunun için de güncel gelişmeleri yakından takip ederek, en etkili ürünleri sunuyoruz. Teknolojinin sunduğu bu imkanların en etkili şekilde kullanabilmeniz için çalışmaktayız. 

Satışını yaptığımız ürünlerin kalitesi ve verimliliğini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktayız. Etkili bir iletişim ile ihtilaç duyduğunuzda bilgi akışı sağlıyoruz. Siz müşterilerimizin her geçen gün daha da başarılı olduğunu görmek istiyoruz. Bu nedenle de hizmet kalitemizi her daim en üst düzeyde tutacak şekilde çalışıyoruz. 

Teknolojinin gelişmelerini en hızlı şekilde müşterilerine ulaştıran firma olma özelliği kazanmaya gayret ediyoruz. Elde ettiğimiz bu başarının devamlılığı için disiplinli çalışma prensibi ile hizmet sunuyoruz. Profesyonel çalışmalarımızı en hızlı şekilde sizlerle buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu gayretin neticesini ise her geçen gün en kaliteli sen sitelerine rehber olarak alıyoruz. 

Firma Bilgilerimiz:
Firma Ünvanı:
MRS BILISIM VE TELEKOMÜNIKASYON HIZMETLERI LTD.STI.

Vergi Kimlik Numarası: 6231257036

Merkezinin Bulunduğu Yerin Adresi 1:

MASLAK MAH. AOS 55. SK. 42 MASLAK B BLOK NO: 4 İÇ KAPI
NO: 542 SARIYER/ İSTANBUL

Merkezinin Bulunduğu Yerin Adresi 2:

Maslak Mahallesi Taş yoncası sokak Maslak Ağaoğlu 1453 A5 Blok