Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

SSL Sertifikası

Web sitelerini güvenli bir şekilde yayına almak ve aynı zamanda müşteri gözünde saygın bir etki yaratmanın temelinde ssl sertifikası gelmektedir.

  • 7/24 Canlı Destek
  • Güvenli Altyapı
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Ve Çok daha Fazlası

Sectigo SSL PositiveSSL

Anında Kurulum, Belge Gerektirmez

Sectigo SSL PositiveSSL sertifikası, endüstri standartlarında şifrelenmiş, kolay ve uygun fiyatlı bir erişim imkanı sunar. Negatif seo göstergelerinden kurtulmak için tam olarak ihtiyacınız olan SSL sertifikasdır. Google'ın web sitenizi “Güvenli Değil” ibaresi olarak işaretlemesinden ssl sertifikası ile kurtulabilirsiniz. PositiveSSL , tarayıcı gereksinimlerini karşılamak ve müşterilerinizin güvenini yenilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Belge Gerektirmez
Anında Kurulum
SEO Uyumlu
Mobil Uyumlu
Yeşil Bar Görünümü
Mail Mühürü
Profesyonel Destek
50 TL / Yıl Satın Al

Rapid SSL Standart

Anında Kurulum, Belge Gerektirmez

Rapid SSL Standart sertifikası, endüstri standartlarında şifrelenmiş, kolay ve uygun fiyatlı bir erişim imkanı sunar. Negatif seo göstergelerinden kurtulmak için tam olarak ihtiyacınız olan SSL sertifikasdır. Google'ın web sitenizi “Güvenli Değil” ibaresi olarak işaretlemesinden ssl sertifikası ile kurtulabilirsiniz. PositiveSSL , tarayıcı gereksinimlerini karşılamak ve müşterilerinizin güvenini yenilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Belge Gerektirmez
Anında Kurulum
SEO Uyumlu
Mobil Uyumlu
Yeşil Bar Görünümü
Mail Mühürü
Profesyonel Destek
95 TL / Yıl Satın Al

GoGetSSL™ Wilcard SSL

1-5 Gün Teslimat Süresi, Belge Gereklidir

GoGetSSL™ Wilcard SSL sertifikası, endüstri standartlarında şifrelenmiş, kolay ve uygun fiyatlı bir erişim imkanı sunar. Negatif seo göstergelerinden kurtulmak için tam olarak ihtiyacınız olan SSL sertifikasdır. Google'ın web sitenizi “Güvenli Değil” ibaresi olarak işaretlemesinden ssl sertifikası ile kurtulabilirsiniz. PositiveSSL , tarayıcı gereksinimlerini karşılamak ve müşterilerinizin güvenini yenilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Belge Gereklidir
1-5 Gün Teslimat Süresi
SEO Uyumlu
Mobil Uyumlu
Yeşil Bar Görünümü
Mail Mühürü
Profesyonel Destek
550 TL / Yıl Satın Al

Symantec Code Signing SSL

13-28 Gün Teslimat Süresi, Belge Gereklidir

Symantec Code Signing SSL sertifikası, endüstri standartlarında şifrelenmiş, kolay ve uygun fiyatlı bir erişim imkanı sunar. Negatif seo göstergelerinden kurtulmak için tam olarak ihtiyacınız olan SSL sertifikasdır. Google'ın web sitenizi “Güvenli Değil” ibaresi olarak işaretlemesinden ssl sertifikası ile kurtulabilirsiniz. PositiveSSL , tarayıcı gereksinimlerini karşılamak ve müşterilerinizin güvenini yenilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Belge Gereklidir
13-28 Gün Teslimat Süresi
SEO Uyumlu
Mobil Uyumlu
Yeşil Bar Görünümü
Mail Mühürü
Profesyonel Destek
4.200 TRY / Yıl Satın Al

SSL Sertifikası

Ssl Sertifikası

Günümüzde internet siteleri çok geniş kitleler tarafından kullanılmaktadır. Bu durum çok çeşitli internet sitelerinin geliştirilmesine sebebiyet vermiştir. Tüm bu internet sitelerinin kendine ait isimleri ve adresleri bulunmaktadır. Bu adreslerin karışmaması adına sertifikalar geliştirilmiştir. Site adresini doğrulatmak ve adresin sahibi olabilmek adına bu sertifikaların önde geleni ssl sertifikasını almak gerekmektedir. 

SSL Sertifikası Nedir?

 SSL sertifikası ‘Secure Sockets Layer’ İsminden gelmektedir. Bu sistem, site adresleri üzerinde kontroller gerçekleştirerek doğruluklarını test etmektedir. Veri iletiminin şifreli kanallar üzerinden gerçekleştirerek güvenli şekilde iletilmesini sağlayan bir sistem oluşturmaktadır.

 Bu sertifikalar, web sitenizin veya yazdığınız kodun güvenliğini sağlamaktan sorumlu değildir. Sadece iki nokta arasındaki iletişim ögelerinin güvenli şekilde iletilmesini sağlamaktadır. Alınacak ssl sertifikası ile birlikte bu imkanlardan faydalanabilir ve web sitenizin adresinin doğruluğunu sağlayabilirsiniz.

 SSL Sertifikasının Avantajları

 SSL sertifikaları sizin internet ortamında sağlam bir adrese sahip olabilmenizi sağlamaktadır. Almış olduğunuz adres bu sertifika aracılığıyla size adeta tescillenmiş bir hale gelmektedir. Buradan yola çıkarak adresinizi rahatlıkla kullanabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Veri iletimi konusunda da sağlamış olduğu imkanlarla birlikte ssl sertifikası internet ortamında daha kaliteli şekilde bulunabilmenize imkan sağlamaktadır.

 SSL Sertifikası Nasıl Alınır?

 SSL sertifikası tarafımızca sizlere sunulmaktadır. Uzman ekibimiz ile birlikte hareket ederek ssl sertifikası satın al işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Uzman ekibimizin destekleriyle birlikte çalışmaya devam ederek ssl sertifikası satın al işleminin ardından da en yüksek verime rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Uzman ekibimiz, ssl sertifikasın alım sürecinin ardından da en yüksek verimi alabilmeniz adına sizlerin yanında olmaya devam edecektir.