Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

Windows Hosting

Windows hosting paketlerimiz ile alan adınızı barındırabileceğiniz yüksek performanslı ve %99.9 Uptime garantili hosting alt yapımız sizleri bekliyor.

 • %100 SSD Disk Mimarisi
 • DDoS Koruması
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Ücretsiz Site Taşıma

Windows Hosting Paketlerimiz

Standart Hosting

Yüksek Performanslı Hosting Altyapımız ile Windows Hostingin keyfini sürün.

45 TL/Yıllık
 • 500MB SSD Disk
 • 1 Adet Alanadı Barındırma
 • Limitsiz Trafik
 • C-Panel Yönetim Paneli
 • Limitsiz Email Hesabı
 • Limitsiz MySQL
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
Satın Al

Premium Hosting

Yüksek Performanslı Hosting Altyapımız ile Windows Hostingin keyfini sürün.

95 TL/Yıllık
 • 10 GB SSD Disk
 • 5 Adet Alan Adı Barındırma
 • Limitsiz Trafik
 • C-Panel Yönetim Paneli
 • Limitsiz Email Hesabı
 • Limitsiz MySQL
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
Satın Al

Yüksek Performanslı Windows Hosting Hizmetleri

Firmamızdan aldığınız hizmetler sonrasında paketlerimizdeki ek özellikleri ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Değişim

Windows Hosting Firmamızdan aldığınız Windows web hosting paketini dilediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde firmamızdan aldığınız farklı bir alan adını ile değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Arama motorları için önemli bir yere sahip olan ssl sertifikası, firmamızdan Windows Hosting hizmeti aldığınızda, ücretsiz olarak sunucu ssl sertifikası sağlamaktayız.

Yedekleme Hizmeti

Yedekleme hizmeti satın aldığınızda, firmamız tarafından web siteleriniz periyodik olarak yedekleri alınmaktadır. İstediğiniz zaman bir önceki site yedeğine dönebilirsiniz.

E-Posta Hizmeti

Windows Hosting paketinizde size sunulan ücretsiz e-posta hizmetini cPanel üzerinden dileğiniz zaman e-posta hesabı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Site Taşıma

Web sitenizin yedekleri firmamıza ilettiğiniz takdirde, FTP, MySQL ve mailleriniz ücretsiz olarak yeni aldığınız Windows Hosting paketine aktarılır.

Arttırılabilir Kapasite

Firmamız tarafından aldığınız paketi dilediğiniz zaman mevcut içeriğiniz aynı kalacak şekilde farklı bir pakete yükseltebilirsiniz.

Kullandığımız Altyapı Yazılımları

Teknoloji partnerlerimiz ile VeriTescil artık bir adım daha önde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Cloud Linux
cPanel
DELL Partner
EMC
LITESPEED
MYSQL
PARALELLS
SQL SERVER
VMWARE
Windows Server 2012

Windows Hosting

Windows Hosting Satın Al

İnternet dünyasında var olmak artık büyük bir öneme sahip hale geldi. Tabii bu artık tek başına yeterli gelmiyor. Mutlaka internette kullanıcıların rahatça erişimine olanak sağlayacak sistemleri kullanmak gerekmektedir. Bu sistemler içerisinde windows hosting bir adım öne çıkıyor. Kurumsal bir hizmet anlayışı ile elde edilecek olan hosting paketleri sayesinde, artık birçok farklı olanak elde edilebilmektedir. Müşterilerin daha hızlı ve güvenli şekilde siteye erişim sağlayabilmeleri için, windows hosting satın al desteğini firmamız bünyesinde güvenle elde edebilirsiniz.

Windows Hosting Fiyatları
Bütçenize uygun windows hosting fiyatları üzerinden dilediğiniz paketi seçebilirsiniz. Işık hızında performans ve ücretsiz taşıma üzerinden ekonomik yöntemleri sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız. Satış sonrası 7/24 verdiğimiz destek üzerinden, herhangi bir durum karşısında bizden anında destek elde edebilirsiniz.

Windows Hosting Farkı

Tek Tıkla Favori CMS inizi Kurun !

Geliştirilmiş kontrol panellerimiz sayesinde istediğiniz CMS panelini kolay ve hızlı bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz.

unbounce wordpress drupal squarespace joomla magento

Windows Hosting Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Windows Hosting hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik

Asp tabanlı çalışan tüm web sitelerini internet ortamına taşımak için en iyi hosting paketlerinden biri olan windows hosting paketi tercih edilmelidir. Windows hosting paketiniz içerisine ücretsiz olarak kurabileceğiniz 100’den fazla içerik yönetim sistemi bulunmaktadır.

Evet, Windows server tabanlı uygulama kullandığınız takdirde PHP tabanlı çalışıyorsanız Hosting paketiniz ücretsiz bir şekilde Linux web hosting paketine geçiş sağlanabilir.

Evet, web sitelerinizin yedeklerini bize gönderdiğiniz takdirde her pakette bir adet web sitesi olmak kaydıyla ücretsiz olarak taşıma işlemi gerçekleştirebiliriz.

Maalesef, windows hosting paketlerimizde telif hakkı ile korunan dizi, film gibi sitelerin barındırılması yasaktır. Bu yasak kapsamına fragman siteleri gibi siteler dahil değildir.

Firmamızdan ek olarak almış olduğunuz yedekleme hizmeti sayesinde siteleriniz periyodik olarak düzenli bir şekilde yedeklenir. Web siteniz üzerinde herhangi bir problem olduğunda bir önceki yedeğinize almış olduğunuz bu hizmet sayesinde ücretsiz bir şekilde geri dönebilirsiniz.

Hayır, internet üzerindeki bulduğunuz scriptleri firmamız tarafından kurulum işlemi yapılamamaktadır. Tabikide Scriptin çalışması için gerekli olan sunucu konfigürasyonları ücretsiz olarak destek talebi üzerinden iletebilirsiniz.

Evet, kullandığımız yazılımlardan biri olan kontrol paneli üzerinden dilediğiniz kadar ücretsiz bir şekilde mail hesabı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Mail hesaplarınız kotasını panel üzerinden kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Firmamız sunduğu altyapı ve hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretler ödeyerek aylık veya yıllık olarak satın alabilir ve bu paketlerde hizmetimizi test edebilirsiniz. Hizmetlerimiz iade kapsamına girmeyen teknik sorunlar haricinde keyfi olarak iade edilememektedir.

Hizmet satın alımlarından sonra kontrol paneliniz üzerinden gerekli departmanlar ile destek talebi üzerinden veya canlı operatör hattından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Evet, seçtiğiniz paket ilerleyen süreçlerde ihtiyaçlarınızı karşılamaya bilir. Bu sebepten dolayı daha iyi bir windows hosting paketine geçmek isteyebilirsiniz. Mevcut paketiniz üzerinden yükseltme işlemi, geçeceğiniz daha iyi bir windows web hosting paketi arasındaki ücret farkını ödeyerek hızlı bir şekilde veri kaybı olmadan yeni bir hosting paketine geçiş sağlayabilirsiniz.