Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

Uzak Masaüstü Sunucu Kiralama

Uzak masaüstü sunucu kiralama, fiziksel bir sunucuyu sanallaştırma yazılımı ile birden çok sunucuya ayırarak disk, cpu, ram gibi bileşenlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan alt yapı sistemidir.

 • Kesintisiz Erişim
 • DDOS Koruması
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemi Seçimi
 • Özel Optimizasyonlar

Hayaliniz de ki Uzak Masaüstü Sunucu VeriTescil Farkı ile Sizlerle.

Gelişmiş sunucu kontrol panelimiz sayesinde, sunucunuz üzerindeki yapabileceğiniz çoğu işlemi kontrol panelimizden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kurmak istediğiniz işletim sistemini kiralama sonrasında kontrol panelinizden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

--- İşlemci
--- Ram
--- Disk
--- Trafik
--- Paneli
--- Tanımlı IP
Vds Sunucu
Bilgi
Tüm paketlerimizde yükseltme seçeneği mevcuttur.
Kirala
 • Arttırılabilir Disk Seçeneği
 • Arttırılabilir Ram Seçeneği
 • Arttırılabilir Ip Seçeneği
 • Gelişmiş Sunucu Yönetim Paneli
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemleri
 • Tüm Paketlerimizde Limitsiz Trafik
 • Yüksek Performanslı Sunucular

Uzak Masaüstü Sunucu Kiralama

Uzak Masaüstü Sunucu Kiralama Hizmeti

Kendi bilgisayarınızdan veya herhangi bir bilgisayar üzerinden uzak masaüstü sunucu ile bağlantı kurabilirsiniz. Windows tabanlı sunucuları kullanmak ve bunları yönetmek amacıyla geliştirilmiş olan bu sistem, oldukça etkin bir çalışma potansiyeli teşkil etmektedir.

Bu doğrultuda farklı işletim sistemleri üzerinde değerlendirebileceğiniz uzaktan masaüstü sunucuları, her yerden bağlantı ile çalışmaların daha etkin ve hızlı şekilde gerçekleşmesine olanak vermektedir. Bu konuda ele aldığımız kurumsal hizmet anlayışı doğrultusunda, sizlere en iyi desteği sağlamaktan memnuniyet duyarız.

 Uzak Masaüstü Sunucu Kiralama

Beklentinizi karşılayacak ve ihtiyaçlarınıza yönelik uzak masaüstü sunucu kiralama hizmeti veren firmamız bünyesinde çok uygun fiyatlarla desteklenmektedir. Bu hizmeti bizden aldıktan sonra aşamalı şekilde sistemi kurabilir ve kolayca değerlendirebilirsiniz.

– Öncelikle başlat menüsüne tıklamanız gerekiyor.

– Burada uzaktan masaüstü bağlantısı yazın.

– Bilgisayar bölümüne ip adresinizi girin ve tıklayın.

– Karşınıza çıkan ekranda kullanıcı adı ve parolayı girerek değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Tabii bütün bu sistemi hatasız biçimde kullanabilmek amaçlı profesyonel bir destek almanız büyük öneme sahiptir. 7/24 verdiğimiz hizmet ile beraber uzak masaüstü sunucu desteği sayesinde, her daim yanınızdayız. Almış olduğunuz linux uzak masaüstü sunucu veya windows uzak masaüstü sunucu için kullanım alanınıza göre kurulumlarınızı paneller üzerinden kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Uzak Masaüstü Sunucu Sistemi

Özel sistem altında ele aldığımız uzak masaüstü sunucu kiralama konusunda birçok farklı çalışmayı gerçekleştirebilirsiniz. Web sitelerinizi barındırmanız oldukça kolay. Aynı zamanda mail ve veri tabanı adına kullanabilirsiniz. Veri yedeklerine ulaşabilir, kontrol paneli üzerinden yönetebilir ya da şirket verilerini güvende tutabilirsiniz. Bu gibi daha birçok farklı çalışma için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Müşterilerimize Sunduğumuz EK Uzak Masaüstü Sunucu Özellikleri

Uzak Masaüstü Sunucu Kiralaması sonrasında bir çok özelliğe ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

PHP Desteği

İsteğe bağlı olarak uzak masaüstü sunucularda linux işletim sistemi ile istediğiniz php sürümünü kontrol panelimiz üzerinden değişiklik sağlayabilirsiniz.

Windows ve ASP Desteği

Uzak masaüstü paketlerimizde ASP projeleri geliştirmek isterseniz sipariş sırasında windows işletim sistemini seçerek ASP projeleriniz internet dünyasına taşıyabilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Diğer firmalardaki uzak masaüstü sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden iletirseniz ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde uzak masaüstü sunucunuzu alt yapımıza taşıyabiliyoruz.

Arttırılabilir Kapasite

Firmamız tarafından aldığınız uzak masaüstü sunucu paketlerini dilediğiniz zaman mevcut içeriğiniz aynı kalacak şekilde farklı bir pakete yükseltebilir veya düşürme işlemini yapabilirsiniz.

Limitsiz Trafik

Firmamız bünyesinde barınan uzak masaüstü sunucularda herhangi bir trafik limiti bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra %99.9 uptime garantisi sunmaktayız.

Ücretsiz DDoS Koruması

Firmamız geliştirdiği yurtiçi ve yurtdışı siber ataklara karşı geliştirmiş olduğu uzak masaüstü sunuculara özel sağlanan ücretsiz ddos korumamız mevcuttur.

Kullandığımız Altyapı Yazılımları

Teknoloji partnerlerimiz ile VeriTescil artık bir adım daha önde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Cloud Linux
cPanel
DELL Partner
EMC
LITESPEED
MYSQL
PARALELLS
SQL SERVER
VMWARE
Windows Server 2012

Sıkça SorulanSorular

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına uzak masaüstü sunucu kiralama hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik.

Geliştirmiş olduğumuz kontrol panelleri sayesinde uzak masaüstü sunucularınızı müşteri panelinizden kolay bir şekilde yönetebilir, uzak masaüstü erişim bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Evet, uzak masaüstü sunucunuz size özel bir alan ayrıldığı için istediğiniz programı veya yazılımı kurmakta özgürsünüz. Kurmak istediğiniz yazılımların sunucu optimizasyonlarını firmamız ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır.

Uzak masaüstü sunucularınız da web sitelerini barındırmak istiyorsanız cPanel veya plesk lisansı satın alarak web sitelerinizi bu paneller üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yönetimini sağlıyabilirsiniz.

Evet, farklı bir firmada kullandığınız uzak masaüstü sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden ilettiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde firmamızda barınan uzak masaüstü sunucunuza taşıma işlemini gerçekleştirebiliriz.

Hayır, internet üzerindeki bulduğunuz scriptleri firmamız tarafından uzak masaüstü sunucularına kurulum işlemi yapılamamaktadır. Tabikide Scriptin çalışması için gerekli olan sunucu konfigürasyonları ücretsiz olarak destek talebi üzerinden iletebilirsiniz.

Evet, kullandığımız gelişmiş kontrol panelleri sayesinde müşteri paneli üzerinden sunucunuzla ilgili formatlama dahil tüm işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Hizmet satın alımlarından sonra kontrol paneliniz üzerinden gerekli departmanlar ile destek talebi üzerinden veya canlı operatör hattından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Evet, seçtiğiniz paket ilerleyen süreçlerde ihtiyaçlarınızı karşılamaya bilir. Bu sebepten dolayı daha iyi bir uzak masaüstü sunucu paketine geçmek isteyebilirsiniz. Mevcut paketiniz üzerinden yükseltme işlemi, geçeceğiniz daha iyi bir sanal sunucu paketine arasındaki ücret farkını ödeyerek hızlı bir şekilde veri kaybı olmadan yeni bir uzak masaüstü sunucu paketine geçiş sağlayabilirsiniz.

Firmamız sunduğu altyapı ve hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretler ödeyerek aylık veya yıllık olarak satın alabilir ve bu paketlerde hizmet kalitemizi test edebilirsiniz. Hizmetlerimiz iade kapsamına girmeyen teknik sorunlar haricinde keyfi olarak iade edilememektedir.