Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

Joomla Hosting

Joomla hosting paketlerimiz ile alan adınızı barındırabileceğiniz yüksek performanslı ve %99.9 Uptime garantili hosting alt yapımız sizleri bekliyor.

 • %100 SSD Disk Mimarisi
 • DDoS Koruması
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Ücretsiz Site Taşıma

Joomla Hosting Paketlerimiz

Standart Hosting

Yüksek Performanslı Hosting Altyapımız ile Joomla Hostingin keyfini sürün.

45 TL/Yıllık
 • 500 MB SSD Disk
 • 1 Adet Alan Adı Barındırma
 • Limitsiz Trafik
 • C-Panel Yönetim Paneli
 • Limitsiz Email Hesabı
 • Limitsiz MySQL
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
Satın Al

Premium Hosting

Yüksek Performanslı Hosting Altyapımız ile Joomla Hostingin keyfini sürün.

95 TL/Yıllık
 • 10 GB SSD Disk
 • 5 Adet Alan Adı Barındırma
 • Limitsiz Trafik
 • C-Panel Yönetim Paneli
 • Limitsiz Email Hesabı
 • Limitsiz MySQL
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
Satın Al

Yüksek Performanslı Joomla Hosting Hizmetleri

Firmamızdan aldığınız hizmetler sonrasında paketlerimizdeki ek özellikleri ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Değişim

Joomla Hosting Firmamızdan aldığınız Joomla hosting paketini dilediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde firmamızdan aldığınız farklı bir alan adını ile değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Arama motorları için önemli bir yere sahip olan ssl sertifikası, firmamızdan Joomla Hosting hizmeti aldığınızda, ücretsiz olarak sunucu ssl sertifikası sağlamaktayız.

Yedekleme Hizmeti

Yedekleme hizmeti satın aldığınızda, firmamız tarafından web siteleriniz periyodik olarak yedekleri alınmaktadır. İstediğiniz zaman bir önceki site yedeğine dönebilirsiniz.

E-Posta Hizmeti

Joomla Hosting paketinizde size sunulan ücretsiz e-posta hizmetini cPanel üzerinden dileğiniz zaman e-posta hesabı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Site Taşıma

Web sitenizin yedekleri firmamıza ilettiğiniz takdirde, FTP, MySQL ve mailleriniz ücretsiz olarak yeni aldığınız Joomla Hosting paketine aktarılır.

Arttırılabilir Kapasite

Firmamız tarafından aldığınız paketi dilediğiniz zaman mevcut içeriğiniz aynı kalacak şekilde farklı bir pakete yükseltebilirsiniz.

Kullandığımız Altyapı Yazılımları

Teknoloji partnerlerimiz ile VeriTescil artık bir adım daha önde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Cloud Linux
cPanel
DELL Partner
EMC
LITESPEED
MYSQL
PARALELLS
SQL SERVER
VMWARE
Windows Server 2012

Joomla Hosting

Joomla Hosting

 Joomla Hosting

 Hazır içerik yönetim sistemleri arasında ön plana çıkan joomla hosting, son dönemlerin en popüler sistemleri arasında yer alıyor. Modüler yapısı üzerinden her forma girme potansiyeli sunan joomla hosting, aynı zamanda kullanıcılar için özgür ve esnek bir yayın platformu oluşturmaktadır.

 Joomla Hosting Satın Al

 Her açıdan özel olanaklar sağlayan joomla hosting satın al seçeneğini değerlendirmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Binlerce ücretsiz tema içerisinden seçim yapmak suretiyle, bütün hatlarıyla sizler için profesyonel bir web sitesi imkanı tanımaktadır. Oldukça kolay ve pratik şekilde hazırlık imkanı sağlayan bu sistem, internette etkin şekilde var olmanıza olanak tanımaktadır. Güçlü altyapı sistemi ile ele aldığımız hosting hizmeti konusunda bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Böylece güvenlik risklerini en aza indirerek sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

Tek Tıkla Favori CMS inizi Kurun !

Geliştirilmiş kontrol panellerimiz sayesinde istediğiniz CMS panelini kolay ve hızlı bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz.

unbounce wordpress drupal squarespace joomla magento

Joomla Hosting Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Joomla Hosting hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik

PHP tabanlı çalışan tüm web sitelerini internet ortamına taşımak için en iyi tercih edilen hosting paketlerinden biri olan joomla hosting paketi tercih edilmelidir. Joomla hosting paketinizi cPanel üzerinden ücretsiz bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, PHP tabanlı uygulamaları kullanmadığınız takdirde ASP gibi Windows tabanlı işletim sistemlerini gerek duyduğunuz takdirde ücretsiz bir şekilde paketinizi windows hosting paketiyle değiştirebiliriz.

Evet, web sitelerinizin yedeklerini bize gönderdiğiniz takdirde her pakette bir adet web sitesi olmak kaydıyla ücretsiz olarak taşıma işlemi gerçekleştirebiliriz.

Maalesef, joomla hosting paketlerimizde telif hakkı ile korunan dizi, film gibi sitelerin barındırılması yasaktır. Bu yasak kapsamına fragman siteleri gibi siteler dahil değildir.

Firmamızdan ek olarak almış olduğunuz yedekleme hizmeti sayesinde siteleriniz periyodik olarak düzenli bir şekilde yedeklenir. Web siteniz üzerinde herhangi bir problem olduğunda bir önceki yedeğinize almış olduğunuz bu hizmet sayesinde ücretsiz bir şekilde geri dönebilirsiniz.

Hayır, internet üzerindeki bulduğunuz scriptleri firmamız tarafından kurulum işlemi yapılamamaktadır. Tabikide Scriptin çalışması için gerekli olan sunucu konfigürasyonları ücretsiz olarak destek talebi üzerinden iletebilirsiniz.

Evet, kullandığımız yazılımlardan biri olan cPanel üzerinden dilediğiniz kadar ücretsiz bir şekilde mail hesabı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Mail hesaplarınız kotasını panel üzerinden kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Firmamız sunduğu altyapı ve hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretler ödeyerek aylık veya yıllık olarak satın alabilir ve bu paketlerde hizmetimizi test edebilirsiniz. Hizmetlerimiz iade kapsamına girmeyen teknik sorunlar haricinde keyfi olarak iade edilememektedir.

Hizmet satın alımlarından sonra kontrol paneliniz üzerinden gerekli departmanlar ile destek talebi üzerinden veya canlı operatör hattından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Evet, seçtiğiniz paket ilerleyen süreçlerde ihtiyaçlarınızı karşılamaya bilir. Bu sebepten dolayı daha iyi bir joomla hosting paketine geçmek isteyebilirsiniz. Mevcut paketiniz üzerinden yükseltme işlemi, geçeceğiniz daha iyi bir joomla web hosting paketi arasındaki ücret farkını ödeyerek hızlı bir şekilde veri kaybı olmadan yeni bir hosting paketine geçiş sağlayabilirsiniz.