Kurban Bayramına Özel Tüm Hosting Paketlerimizin Fiyatlarını Düşürdük!

VDS Kiralama

VDS kiralama, fiziksel bir sunucuyu sanallaştırma yazılımı ile birden çok sunucuya ayırarak disk, cpu, ram gibi bileşenlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan alt yapı sistemidir.

 • Kesintisiz Erişim
 • DDOS Koruması
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemi Seçimi
 • Özel Optimizasyonlar

Hayaliniz de ki VDS Sunucu VeriTescil Farkı ile Sizlerle.

Gelişmiş sunucu kontrol panelimiz sayesinde, sunucunuz üzerindeki yapabileceğiniz çoğu işlemi kontrol panelimizden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kurmak istediğiniz işletim sistemini kiralama sonrasında kontrol panelinizden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

--- İşlemci
--- Ram
--- Disk
--- Trafik
--- Paneli
--- Tanımlı IP
Vds Sunucu
ay
Bilgi
Tüm paketlerimizde yükseltme seçeneği mevcuttur.
Kirala
 • Arttırılabilir Disk Seçeneği
 • Arttırılabilir Ram Seçeneği
 • Arttırılabilir Ip Seçeneği
 • Gelişmiş Sunucu Yönetim Paneli
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemleri
 • Tüm Paketlerimizde Limitsiz Trafik
 • Yüksek Performanslı Sunucular

VDS Kiralama

İşiniz için En iyisi

Vds Sunucu

Bulut teknolojisi üzerinden geliştirilmiş yüksek kapasiteye sahip vds, web sitesi üzerinden daha akılcı çözümler sunmaktadır. Özellikle hosting paketleriniz yeterli olmadığı dönemlerde, vds satın al desteği kurumsal firmamız bünyesinde sizlere sağlanıyor. Ana sonucunun donanımsal olarak bölünmesi ile elde edilen bu sistem, tamamen birbirinden bağımsız küçük sunucular şeklinde çalışma imkanı sağlamaktadır. Böylece depolama, veri işleme ve ışık hızında çalışma konusunda çok daha etkin bir potansiyel destek elde etmek mümkün.

Vds Sunucu

 Son dönemlerde artık Web siteleri için vds sunucu oldukça fazla tercih ediliyor. Bağımsız şekilde kaynak kullanımı ve işletim sistemi üzerinden destek sağlayan bu sistemi, tamamen bireysel ya da firmaya özel bir kullanım imkanı vermektedir. Yani işlemci ve ram başkası tarafından kullanılmaz. Bu da daha yüksek performans ve kesintisiz çalışma imkanı vermektedir. Bu konuda kurumsal hizmet anlayışı ile ele aldığımız vds al desteğini, firmamız bünyesindeki profesyoneller ışığı altında güvenli elde edebilirsiniz.

Vds Kiralama

 Değişik paketler doğrultusunda vds kiralama firmamız bünyesinde sizler için ekonomik çözümler üzerinden desteklenmektedir. İhtiyacınıza yönelik olan içeriklerin yer aldığı paketler, gerçekleştirmek istediğiniz amaca bağlı olarak kapasiteler sağlamaktadır. Bütçenize uygun ucuz vds seçenekleri arasından tercih yapabilir; çok daha güçlü veri işleme ve saklama ile depolama üzerinden, ışık hızında performans elde edebilirsiniz. Tamamen size özel işlemci ve ram kapasitesine sahip uygulama sayesinde, fiziksel sunucuların gösterdiği performansı etkin şekilde elde edebilirsiniz.

Vds Server

 Bilgisayar sonucu performansına sahip olan ve tamamen yalıtılmış barındırma ortamı elde edebilmek için, vds server büyük öneme sahiptir. Özellikle İzolasyon ayrıcalığı sayesinde, aşırı kaynak tüketimi gerçekleşse dahi diğerlerini etkilemez ve verimli bir sanal sunucu desteği sağlanır. Bu verim web sitenizin daha etkin şekilde kullanılmasına ve ışık hızında bir performans elde etmenize imkan vermektedir. Böylece vds ile beraber müşterileriniz çok daha etkin şekilde site bünyesinde gezinme ve ulaşım imkanı sağlar. Ayrıca vds satın al seçeneği ile beraber gerçekleştirmek istediğiniz tüm çalışmaları yüksek kapasite üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Size özel Çözümler

Müşterilerimize Sunduğumuz EK VDS Özellikleri

VDS Kiralaması sonrasında bir çok özelliğe ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

PHP Desteği

İsteğe bağlı olarak linux işletim sistemi ile istediğiniz php sürümünü kontrol panelimiz üzerinden değişiklik sağlayabilirsiniz.

Windows ve ASP Desteği

Vds paketlerimizde ASP projeleri geliştirmek isterseniz sipariş sırasında windows işletim sistemini seçerek ASP projeleriniz internet dünyasına taşıyabilirsiniz..

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Diğer firmalardaki vds sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden iletirseniz ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde vds sunucunuzu alt yapımıza taşıyabiliyoruz.

Arttırılabilir Kapasite

Firmamız tarafından aldığınız vds sunucu paketlerini dilediğiniz zaman mevcut içeriğiniz aynı kalacak şekilde farklı bir pakete yükseltebilir veya düşürme işlemini yapabilirsiniz.

Limitsiz Trafik

Firmamız bünyesinde barınan vds sunucularda herhangi bir trafik limiti bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra %99.9 uptime garantisi sunmaktayız.

Ücretsiz DDoS Koruması

Firmamız yurtiçi ve yurtdışı siber ataklara karşı geliştirmiş olduğu vds sunuculara özel sağlanan ücretsiz ddos korumamız mevcuttur.

Kullandığımız Altyapı Yazılımları

Teknoloji partnerlerimiz ile VeriTescil artık bir adım daha önde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Cloud Linux
cPanel
DELL Partner
EMC
LITESPEED
MYSQL
PARALELLS
SQL SERVER
VMWARE
Windows Server 2012

Sıkça SorulanSorular

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına vds kiralama hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik.

Vds sunucularımız size tahsis edilmişken vps sunucularımız diğer müşterilerimiz de aynı işlemci, ram gibi sunucu bileşenlerini ortak kullanmaktadır. Performansa dayalı bir sunucu yönetmek istiyorsanız vps paketlerimiz yerine vds paketlerimizi önermekteyiz.

Geliştirmiş olduğumuz kontrol panelleri sayesinde vds sunucularınızı müşteri panelinizden kolay bir şekilde yönetebilir, uzak masaüstü erişim bilgilerinize ulaşabilirsiniz..

Evet, vds sunucunuz size özel bir alan ayrıldığı için istediğiniz programı veya yazılımı kurmakta özgürsünüz. Kurmak istediğiniz yazılımların sunucu optimizasyonlarını firmamız ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır.

Vds sunucularınız da web sitelerini barındırmak istiyorsanız cPanel veya plesk lisansı satın alarak web sitelerinizi bu paneller üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yönetimini sağlıyabilirsiniz.

Evet, farklı bir firmada kullandığınız vds sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden ilettiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde firmamızda barınan vds sunucunuza taşıma işlemini gerçekleştirebiliriz.

Hayır, internet üzerindeki bulduğunuz scriptleri firmamız tarafından kurulum işlemi yapılamamaktadır. Tabikide Scriptin çalışması için gerekli olan sunucu konfigürasyonları ücretsiz olarak destek talebi üzerinden iletebilirsiniz.

Evet, kullandığımız gelişmiş kontrol panelleri sayesinde müşteri paneli üzerinden sunucunuzla ilgili formatlama dahil tüm işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Hizmet satın alımlarından sonra kontrol paneliniz üzerinden gerekli departmanlar ile destek talebi üzerinden veya canlı operatör hattından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Evet, seçtiğiniz paket ilerleyen süreçlerde ihtiyaçlarınızı karşılamaya bilir. Bu sebepten dolayı daha iyi bir vds sunucu paketine geçmek isteyebilirsiniz. Mevcut paketiniz üzerinden yükseltme işlemi, geçeceğiniz daha iyi bir vds sunucu paketine arasındaki ücret farkını ödeyerek hızlı bir şekilde veri kaybı olmadan yeni bir vds sunucu paketine geçiş sağlayabilirsiniz.

Firmamız sunduğu altyapı ve hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretler ödeyerek aylık veya yıllık olarak satın alabilir ve bu paketlerde hizmet kalitemizi test edebilirsiniz. Hizmetlerimiz iade kapsamına girmeyen teknik sorunlar haricinde keyfi olarak iade edilememektedir.