Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

VDS Kiralama

VDS kiralama, fiziksel bir sunucuyu sanallaştırma yazılımı ile birden çok sunucuya ayırarak disk, cpu, ram gibi bileşenlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan alt yapı sistemidir.

 • Kesintisiz Erişim
 • DDOS Koruması
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemi Seçimi
 • Özel Optimizasyonlar

Hayaliniz de ki VDS Sunucu VeriTescil Farkı ile Sizlerle.

Gelişmiş sunucu kontrol panelimiz sayesinde, sunucunuz üzerindeki yapabileceğiniz çoğu işlemi kontrol panelimizden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kurmak istediğiniz işletim sistemini kiralama sonrasında kontrol panelinizden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

--- İşlemci
--- Ram
--- Disk
--- Trafik
--- Paneli
--- Tanımlı IP
Vds Sunucu
Bilgi
Tüm paketlerimizde yükseltme seçeneği mevcuttur.
Kirala
 • Arttırılabilir Disk Seçeneği
 • Arttırılabilir Ram Seçeneği
 • Arttırılabilir Ip Seçeneği
 • Gelişmiş Sunucu Yönetim Paneli
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemleri
 • Tüm Paketlerimizde Limitsiz Trafik
 • Yüksek Performanslı Sunucular

VDS Kiralama

İşiniz için En iyisi

Vds Sunucu

Bulut teknolojisi üzerinden geliştirilmiş yüksek kapasiteye sahip vds, web sitesi üzerinden daha akılcı çözümler sunmaktadır. Özellikle hosting paketleriniz yeterli olmadığı dönemlerde, vds satın al desteği kurumsal firmamız bünyesinde sizlere sağlanıyor. Ana sonucunun donanımsal olarak bölünmesi ile elde edilen bu sistem, tamamen birbirinden bağımsız küçük sunucular şeklinde çalışma imkanı sağlamaktadır. Böylece depolama, veri işleme ve ışık hızında çalışma konusunda çok daha etkin bir potansiyel destek elde etmek mümkün.

Vds Sunucu

 Son dönemlerde artık Web siteleri için vds sunucu oldukça fazla tercih ediliyor. Bağımsız şekilde kaynak kullanımı ve işletim sistemi üzerinden destek sağlayan bu sistemi, tamamen bireysel ya da firmaya özel bir kullanım imkanı vermektedir. Yani işlemci ve ram başkası tarafından kullanılmaz. Bu da daha yüksek performans ve kesintisiz çalışma imkanı vermektedir. Bu konuda kurumsal hizmet anlayışı ile ele aldığımız vds al desteğini, firmamız bünyesindeki profesyoneller ışığı altında güvenli elde edebilirsiniz. Firmamızın sizlere sağladığı müşteri paneli ile vds sunucu kiralama sonrasında sunucu üzerinde yapabileceğiniz bir çok işlemi müşteri panelinden de yapabiliyorsunuz. Windows server kiralama hizmetinin yanı sıra 22 adet toplam işletim sistemi ve kontrol paneli bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde müşteri panelinden sunucunuzun işletim sistemini de değiştirmeniz mümkündür. VDS al hizmetinde müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir.

Vds Kiralama

 Değişik paketler doğrultusunda vds kiralama firmamız bünyesinde sizler için ekonomik çözümler üzerinden desteklenmektedir. Vds servers kiralama hizmetinde firmamızın analizleri sonrasında sizlere ucuz vds kiralama hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. İhtiyacınıza yönelik olan içeriklerin yer aldığı paketler, gerçekleştirmek istediğiniz amaca bağlı olarak kapasiteler sağlamaktadır. Bütçenize uygun ucuz vds kiralama seçenekleri arasından tercih yapabilir; çok daha güçlü veri işleme ve saklama ile depolama üzerinden, ışık hızında performans elde edebilirsiniz. Tamamen size özel işlemci ve ram kapasitesine sahip uygulama sayesinde, fiziksel sunucuların gösterdiği performansı etkin şekilde elde edebilirsiniz. Hizmetlerinizde herhangi bir limitleme olmadığı için en yüksek performansı vds satin al hizmetinde bulabilirsiniz. Size özel sunduğumuz çözümler ile vds kirala hizmetinden mutluluk duyacağınıza eminiz.

Vds Server

 Bilgisayar sonucu performansına sahip olan ve tamamen yalıtılmış barındırma ortamı elde edebilmek için, vds server büyük öneme sahiptir. Özellikle İzolasyon ayrıcalığı sayesinde, aşırı kaynak tüketimi gerçekleşse dahi diğerlerini etkilemez ve verimli bir sanal sunucu desteği sağlanır. Bu verim web sitenizin daha etkin şekilde kullanılmasına ve ışık hızında bir performans elde etmenize imkan vermektedir. Böylece vds ile beraber müşterileriniz çok daha etkin şekilde site bünyesinde gezinme ve ulaşım imkanı sağlar. Ayrıca vds satın al seçeneği ile beraber gerçekleştirmek istediğiniz tüm çalışmaları yüksek kapasite üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Size özel Çözümler

Vds sunucu kiralama isteyenler için profesyonel çözümler sunmaktayız. Bulut teknolojisi ile sunulan vds sunucular kiralamaya başlayacaksınız. Uygun fiyat güvencesi ile sizlere sunulmakta ve ihtiyaçların karşılanması sağlanmaktadır. Yeni nesil teknolojik çözümleri değerli müşterilerimiz için sunmaktayız. Üstelik sunucularımız üstün bir özelliklere sahiptir. Beklediğiniz yüksek performansları görmeye başlayacaksınız. Birbirinden kaliteli ve yüksek performanslı sunucu seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında vds sunucusu siparişinizden sonra gelişmiş müşteri panelimiz üzerinden dilediğiniz kurulumları ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

En ucuz sunucu kiralama isteyenlere yönelik olarak sektörde yer almaktayız. Böylece bütçenize uygun bir şekilde sunucuyu bulma şansına sahip olmaya başlarsınız. Bu sayede cpu, ram gibi pek çok parçanın da daha işlevsel düzeyde kullanılması mümkün olacak. İstenmeyen problem durumları söz konusu olmaz. İstediğiniz verimi en kısa süre içerisinde yakalamaya başlamanız da mümkün olacak. Yüksek erişebilirlik düzeyine sahip olan sunucularımızı uygun fiyatlarla kiralamaya başlayacaksınız. Gaming vds hizmetimizde sunmuş olduğumuz ücretsiz ddos koruması ile %99.9 uptime garantisi sunmaktayız. Sizde erişim kesintisi yaşamadan tüm game vds hizmetlerinizde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

 

Windows Server Kiralama Çözümleri 

Windows server kiralama denildiği zaman firmamız ön plana çıkar. Şimdiye kadar sayısız sunucu kiralama çözümleri sunmuştur. Son teknolojik alt yapıya sahip  olan güvenilir sunucularımıza erişimlerinizi gönül rahatlığı ile yapmaya başlayacaksınız. 7/24 aktif şekilde profesyonel destek sunmuş olduğumuzdan dolayı istediğiniz zaman  bize ulaşabilmeniz mümkündür. Böylece bu tür ortamlar üzerinden de bizimle görüşmenizi sağlayabilirsiniz. Taleplerinize anında dönüş yapmakta ve ihtiyaçlarınızın da kolayca karşılanmasını sağlamaktayız. Hemen en hızlı şekilde vds satın alma işlemlerinizi gerçekleştirin. Satın almak istemiyorum kiralamayı düşünüyorum diyenler içinde imkanlar sunulmaya devam ediliyor. 

Ucuz  Sunucu Kiralama Adresi 

En ucuz şekilde sunucuların kiralanmasına zemin hazırlamaktayız. Bulut  alt yapısına sahip olan sunucularımızın üst düzey özellikleri bulunuyor. Bu sayede erişimlerinizi de hızlı şekilde yapmanıza yardımcı oluyor. Ucuz vds sunucu hizmetlerimizden hemen yararlanmak adına tam zamanı. Üstelik size ayrılmış olan özel kaynaklardan da en iyi şekilde yararlanmaya başlamış olacaksınız. Çok hızlı ve bir anlamda da sorun yaşanmadan işlemlerin yapılmasını sağlar. Size yönelik olarak sunduğumuz sunucularımızla, hızlı işlemler yapabilirsiniz. Üstelik kolay kullanım içeren kontrol paneli yer alır. Aynı zamanda sunucularınızın da hem izlenme hem de yönetimlerinizi gerçekleştirmeniz de mümkündür.

Uygun Fiyatlı Sunucu Kirala 

Yüzde yüz performans garantisi vermiş olduğumuz sunucularımızı güvenle kiralamaya başlayabilirsiniz. Sayısız sunmuş olduğumuz sunucularımıza göz atarak hemen hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ekonomik şekilde sunucuları sunmaya devam ediyoruz. Bu yüzden dolayı aranılan adreslerden biri olmayı başarmış bulunmaktayız. Adresimizde sunucu  vds kolaylığı sunulmaktadır. Bu sayede kullanıcılarında bu konuda ki istek ve ihtiyaçları kolayca karşılanmaya başlanmıştır. Sunucularımızın da kurulum işlemleri pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. İstemediğiniz herhangi bir güvenlik problemleri yaşamayacaksınız. Birinci sınıf kalitede sunulan  hizmetlerden yararlanmaya başlayacaksınız. 

VDS Sanal Sunucular 

Vds sanal sunucu kiralama işlemlerini sitemiz üzerinden basit adımlarla gerçekleştirmeniz mümkündür. O halde hemen sizlerde ucuz vds  sunucu kirala ve ihtiyaçlarınızın gönül rahatlığı ile giderilmesini sağlamış ol. Firmamız da profesyonel destek ekibimiz yer alır. Bu sayede her konuda sizlere en güzel çözümler sunmaya devam ediyoruz. Güçlü ve bir o kadar da stabil bir alt yapıya sahip sunucularımızı kiralayın. Ultra performanslı sanal sunucularımız, kullanıcılara 7/24 aktif şekilde sunuluyor. 

Linux VDS Kiralama  Fiyatları Nedir?

Linux vds kiralama fiyatları da web sitemizde yer alır. Size yönelik sunmuş olduğumuz sunucularımız % 100 performans özelliğine sahiptir. Böylece güvenli ve hızlı şekilde işlemlerin yapılması konusunda başarılıdır. Bu sayede bilgi işlem maliyetlerinden en güzel şekilde tasarruf sağlamayı başarın. Her yönden tasarruf yapmanız yardımcı oluyoruz. Sunucu ile ilgili gereksinimlerin uygun fiyatlı şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. Üstelik sunucularımızla merkezi yönetimlerinizi çok kolay şekilde gerçekleştirmeye başlamanız kolay olacak. Vds server kiralama hizmetlerimize gün içerisinde başvurmanız da mümkündür. Ekonomik fiyat ve garantili çalışmalarımızla faaliyetlerimizi sunarız. 

VDS Sanal Sunucu Avantajları Nedir?

Kullanıcılara yönelik sunduğumuz sanal sunucuların avantajları oldukça fazladır. Maliyetlerinizi daha da fazla aşağıya çekmenizi sağlar. Ayrıca destek ve bakım konusuna bakıldığı zaman daha pratik şekilde gerçekleşmektedir.  Birden çok avantaj içeriyor olmasından dolayı son dönemde sanal sunuculara  talep  bir hayli çok olmaya başlamıştır. Sanal sunucularımız daha az enerji harciyatı sunacaktır. Aynı zamanda sunacağı yüksek performans, memnuniyet duyulmasına neden olacaktır. Oluşacak herhangi doğal afet sonucunda yaşanan kesintilerde, verilerin saklanmasını sağlar. Bu sayede daha sonrasında verilerinize daha kolay şekilde ulaşmanız mümkün hale dönüşür. 
Yeni sunucuların bağlanması gibi birçok işlemlerin daha hızlı ve güvenli yapılmasına zemin hazırlar.  Kiralama işlemlerine başvurmak isteyenler için garantili sunucularımızı sunmaktayız. Bulut teknolojisi ile güven dolu şekilde desteklenmiş vds sunucuları kiralayabilirsiniz. Uzman ekibimiz sunucu kiralama konusunda yanınızdadır. Gün boyunca uzman ekibimizle de iletişime geçebilirsiniz. Hiçbir şekilde sorun oluşmaması adına önlemlerimizi de almaktayız.  Sunucu kiralama sonrasında ise kurulumun bir an evvel yapılmasını sağlarız. Ucuz vds kiralama  fiyatları ve çok daha fazlası için bilgi alabilirsiniz. 

Müşterilerimize Sunduğumuz EK VDS Özellikleri

VDS Kiralaması sonrasında bir çok özelliğe ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

PHP Desteği

İsteğe bağlı olarak linux işletim sistemi ile istediğiniz php sürümünü kontrol panelimiz üzerinden değişiklik sağlayabilirsiniz.

Windows ve ASP Desteği

Vds paketlerimizde ASP projeleri geliştirmek isterseniz sipariş sırasında windows işletim sistemini seçerek ASP projeleriniz internet dünyasına taşıyabilirsiniz..

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Diğer firmalardaki vds sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden iletirseniz ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde vds sunucunuzu alt yapımıza taşıyabiliyoruz.

Arttırılabilir Kapasite

Firmamız tarafından aldığınız vds sunucu paketlerini dilediğiniz zaman mevcut içeriğiniz aynı kalacak şekilde farklı bir pakete yükseltebilir veya düşürme işlemini yapabilirsiniz.

Limitsiz Trafik

Firmamız bünyesinde barınan vds sunucularda herhangi bir trafik limiti bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra %99.9 uptime garantisi sunmaktayız.

Ücretsiz DDoS Koruması

Firmamız yurtiçi ve yurtdışı siber ataklara karşı geliştirmiş olduğu vds sunuculara özel sağlanan ücretsiz ddos korumamız mevcuttur.

Kullandığımız Altyapı Yazılımları

Teknoloji partnerlerimiz ile VeriTescil artık bir adım daha önde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Cloud Linux
cPanel
DELL Partner
EMC
LITESPEED
MYSQL
PARALELLS
SQL SERVER
VMWARE
Windows Server 2012

Sıkça SorulanSorular

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına vds kiralama hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik.

Vds sunucularımız size tahsis edilmişken vps sunucularımız diğer müşterilerimiz de aynı işlemci, ram gibi sunucu bileşenlerini ortak kullanmaktadır. Performansa dayalı bir sunucu yönetmek istiyorsanız vps paketlerimiz yerine vds paketlerimizi önermekteyiz.vds al

Geliştirmiş olduğumuz kontrol panelleri sayesinde vds sunucularınızı müşteri panelinizden kolay bir şekilde yönetebilir, uzak masaüstü erişim bilgilerinize ulaşabilirsiniz.vds satın alma

Evet, vds sunucunuz size özel bir alan ayrıldığı için istediğiniz programı veya yazılımı kurmakta özgürsünüz. Kurmak istediğiniz yazılımların sunucu optimizasyonlarını firmamız ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır. game vds

Vds sunucularınız da web sitelerini barındırmak istiyorsanız cPanel veya plesk lisansı satın alarak web sitelerinizi bu paneller üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yönetimini sağlıyabilirsiniz. vds kiralama

Evet, farklı bir firmada kullandığınız vds sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden ilettiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde firmamızda barınan vds sunucunuza taşıma işlemini gerçekleştirebiliriz.vds sunucular

Hayır, internet üzerindeki bulduğunuz scriptleri firmamız tarafından kurulum işlemi yapılamamaktadır. Tabikide Scriptin çalışması için gerekli olan sunucu konfigürasyonları ücretsiz olarak destek talebi üzerinden iletebilirsiniz.vds kirala

Evet, kullandığımız gelişmiş kontrol panelleri sayesinde müşteri paneli üzerinden sunucunuzla ilgili formatlama dahil tüm işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. vds sunucu

Hizmet satın alımlarından sonra kontrol paneliniz üzerinden gerekli departmanlar ile destek talebi üzerinden veya canlı operatör hattından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz. vds satın al

Evet, seçtiğiniz paket ilerleyen süreçlerde ihtiyaçlarınızı karşılamaya bilir. Bu sebepten dolayı daha iyi bir vds sunucu paketine geçmek isteyebilirsiniz. Mevcut paketiniz üzerinden yükseltme işlemi, geçeceğiniz daha iyi bir vds sunucu paketine arasındaki ücret farkını ödeyerek hızlı bir şekilde veri kaybı olmadan yeni bir vds sunucu paketine geçiş sağlayabilirsiniz. vds kiralama

Firmamız sunduğu altyapı ve hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretler ödeyerek aylık veya yıllık olarak satın alabilir ve bu paketlerde hizmet kalitemizi test edebilirsiniz. Hizmetlerimiz iade kapsamına girmeyen teknik sorunlar haricinde keyfi olarak iade edilememektedir. vds kirala