Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

VPS Kiralama

VPS kiralama, fiziksel bir sunucuyu sanallaştırma yazılımı ile birden çok sunucuya ayırarak disk, cpu, ram gibi bileşenlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan alt yapı sistemidir.

 • Kesintisiz Erişim
 • DDOS Koruması
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemi Seçimi
 • Özel Optimizasyonlar

Hayaliniz de ki VPS Sunucu VeriTescil Farkı ile Sizlerle.

Gelişmiş sunucu kontrol panelimiz sayesinde, sunucunuz üzerindeki yapabileceğiniz çoğu işlemi kontrol panelimizden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kurmak istediğiniz işletim sistemini kiralama sonrasında kontrol panelinizden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

--- İşlemci
--- Ram
--- Disk
--- Trafik
--- Paneli
--- Tanımlı IP
Vds Sunucu
Bilgi
Tüm paketlerimizde yükseltme seçeneği mevcuttur.
Kirala
 • Arttırılabilir Disk Seçeneği
 • Arttırılabilir Ram Seçeneği
 • Arttırılabilir Ip Seçeneği
 • Gelişmiş Sunucu Yönetim Paneli
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemleri
 • Tüm Paketlerimizde Limitsiz Trafik
 • Yüksek Performanslı Sunucular

VPS Kiralama

Vps Sunucu Hizmeti

Fiziksel sonucu kaynaklarının yazılımsal açıdan daha fazla sunucuya paylaştırılması ve yüksek performans elde edilmesi vps olarak bilinmektedir. Yeni bulut altyapılarının entegrasyonu üzerinden ele aldığımız vps server sistemleri, özel olarak modernize edilmiş durumda. Böylece vps kirala ile ışık hızında performans ile beraber çok daha sağlıklı bir çalışma ortamı elde edebilirsiniz. Gelişmiş disk altyapısı sayesinde vps sunucu çok daha yüksek noktaya çıkarıldı. Böylece firmamız bünyesinde sizlere daha güçlü bir performans imkanı sağlamaktayız. Vps sunucusu üzerinden tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 1Gbps uplink bulunan vds sunucusu, internet erişimlerinizde size ışık hızında bir erişim sunuyor.

Vps Hosting

Kurumsal hizmet anlayışımızla ele aldığımız ve desteklediğimiz vps hosting konusunda bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Bütçenize uygun fiyatlar ile ucuz vps üzerinden dijital dünyada gerçekleştirmek istediğiniz tüm çalışmalarınızı etkin şekilde yerine getirmenize olanak veriyoruz. Özellikle sonucu yedekliliği ile veri yedekliliği konusunda üst performansa çıkardığımız hizmet anlayışımız ile, çok daha etkin ve yüksek bir depolama imkanı elde edebilirsiniz. Böyle çalışmanızı sağlıklı bir ortamda güvenle gerçekleştirmeniz mümkün. VPS kiralama hizmetinizde hosting olarak kullanım yapmak istiyorsanız cPanel veya Plesk panel kurulumlarını müşteri paneli üzeriden yapabilir ve kurulum sonrasında ip adresiniz üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

 

İşiniz için Çözümler
Profesyonel Destek

Vps Sunucu

Klasik vps hosting altyapılarında yer alan sunucu izolasyon problemlerini tamamen ortadan kaldırmış olan bu sistem, firmamız bünyesinde yeniden küllerinden doğarak çok daha güçlü bir performans sunuyor. Hayata geçirdiğimiz farklı paketler ve etkin sistem dahilinde vps server yüksek bir veri depolama ve ışık hızında performans desteği vermektedir. Benzersiz özelliklerinin yer aldığı sonucular, daha sağlıklı ve güçlü bir yedekleme üzerinden çalışma ortamı oluşturmaktadır.

Farklı Özellikleri ile Vps Sunucu

Birçok farklı özelliği ile beraber vps sunucu hizmetini firmamız bünyesinde güvenli şekilde desteklemekteyiz. Bu konuda ihtiyacınızı ne olduğunu biliyor ve gelişmiş sistem dahilinde her açıdan yüksek performans sağlayan güçlü yedekleme vps hosting desteğini sunuyoruz.

– SSD oluşmuş ve gelişmiş depolama altyapısı

– Sipariş sonrası sunucunuza anında erişim imkanı

– Kurumsal donanım hizmeti

– Yenilenen gelişmiş kontrol paneli

– Işık hızında yüksek performans

Bu gibi daha pek çok farklı özellik firmamız bünyesinde özel vps sistem çatısı altında desteklenmektedir. Beklentinizi karşılayacak ve ihtiyacınıza yönelik sistem, akıllı çözüm yöntemleri bünyesinde sunuluyor.

Uygun Fiyatlı Vps

En uygun fiyatlar üzerinden desteklediğimiz ucuz vps şimdi çok daha güçlü veri depolama ve yedekleme ile performans üzerinden sağlanıyor. Dedicated server sistemini aratmayacak yüksek performans ile beraber işlerinizi güvenli şekilde ve sağlıklı gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın sunduğu sunucu farkı ile ele aldığımız çalışmalar sayesinde, kaliteyi açık şekilde çalışmalarınız esnasında görmeniz mümkün. Aynı zamanda elde edeceğiniz paket ile beraber satış sonrası kurumsal bir destek sağlamaktan memnuniyet duyarız. VPS sunucular ile birlikte gelen bir çok işletim sistemi arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda windows vps veya linux vps kurulumlarını yaparak 3 dakika içerisinde başlayabilirsiniz.

Vps Satın Al

SSD sistem altında yedekli ve ücretsiz taşıma sistemi üzerinden ele aldığımız çalışmalar için sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Çok uygun fiyatlar ve yüksek performans ile etkin donanımlar eşliğinde, vps satın al seçeneğini dilediğiniz paketler üzerinden değerlendirebilirsiniz. Tek tık üzerinden yüksek performans ile kurulum ve etkin çalışma garantisi eşliğinde en iyi vps server sunmaktan memnuniyet duyarız.

Müşterilerimize Sunduğumuz EK VPS Özellikleri

VPS Kiralaması sonrasında bir çok özelliğe ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

PHP Desteği

İsteğe bağlı olarak linux işletim sistemi ile istediğiniz php sürümünü kontrol panelimiz üzerinden değişiklik sağlayabilirsiniz.

Windows ve ASP Desteği

Vps sunucu paketlerimizde ASP projeleri geliştirmek isterseniz sipariş sırasında windows işletim sistemini seçerek ASP projeleriniz internet dünyasına taşıyabilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Diğer firmalardaki vps sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden iletirseniz ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde vps sunucunuzu alt yapımıza taşıyabiliyoruz.

Arttırılabilir Kapasite

Firmamız tarafından aldığınız vps sunucu paketlerini dilediğiniz zaman mevcut içeriğiniz aynı kalacak şekilde farklı bir pakete yükseltebilir veya düşürme işlemini yapabilirsiniz.

Limitsiz Trafik

Firmamız bünyesinde barınan vps sunucularda herhangi bir trafik limiti bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra %99.9 uptime garantisi sunmaktayız.

Ücretsiz DDoS Koruması

Firmamız yurtiçi ve yurtdışı siber ataklara karşı geliştirmiş olduğu vps sunuculara özel sağlanan ücretsiz ddos korumamız mevcuttur.

Kullandığımız Altyapı Yazılımları

Teknoloji partnerlerimiz ile VeriTescil artık bir adım daha önde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Cloud Linux
cPanel
DELL Partner
EMC
LITESPEED
MYSQL
PARALELLS
SQL SERVER
VMWARE
Windows Server 2012

Sıkça SorulanSorular

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına vps kiralama hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik.

Vds sunucularımız size tahsis edilmişken vps sunucularımız diğer müşterilerimiz de aynı işlemci, ram gibi sunucu bileşenlerini ortak kullanmaktadır. Performansa dayalı bir sunucu yönetmek istiyorsanız vps paketlerimizi alabilir, daha uygun maliyetli sunucu almak istiyorsanız vps sunucu paketlerimiz rahatlıkla ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.vps al

Geliştirmiş olduğumuz kontrol panelleri sayesinde vps sunucularınızı müşteri panelinizden kolay bir şekilde yönetebilir, uzak masaüstü erişim bilgilerinize ulaşabilirsiniz.vps satın alma

Evet, vps sunucunuz size özel bir alan ayrıldığı için istediğiniz programı veya yazılımı kurmakta özgürsünüz. Kurmak istediğiniz yazılımların sunucu optimizasyonlarını firmamız ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır.game vps

Vps sunucularınız da web sitelerini barındırmak istiyorsanız cPanel veya plesk lisansı satın alarak web sitelerinizi bu paneller üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yönetimini sağlıyabilirsiniz.vps kiralama

Evet, farklı bir firmada kullandığınız vps sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden ilettiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde firmamızda barınan vps sunucunuza taşıma işlemini gerçekleştirebiliriz. vps kirala

Hayır, internet üzerindeki bulduğunuz scriptleri firmamız tarafından kurulum işlemi yapılamamaktadır. Tabikide Scriptin çalışması için gerekli olan sunucu konfigürasyonları ücretsiz olarak destek talebi üzerinden iletebilirsiniz.vps sunucular

Evet, kullandığımız gelişmiş kontrol panelleri sayesinde müşteri paneli üzerinden sunucunuzla ilgili formatlama dahil tüm işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. vps sunucu

Hizmet satın alımlarından sonra kontrol paneliniz üzerinden gerekli departmanlar ile destek talebi üzerinden veya canlı operatör hattından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz. vps satın al

Evet, seçtiğiniz paket ilerleyen süreçlerde ihtiyaçlarınızı karşılamaya bilir. Bu sebepten dolayı daha iyi bir vps sunucu paketine geçmek isteyebilirsiniz. Mevcut paketiniz üzerinden yükseltme işlemi, geçeceğiniz daha iyi bir vps sunucu paketine arasındaki ücret farkını ödeyerek hızlı bir şekilde veri kaybı olmadan yeni bir vps sunucu paketine geçiş sağlayabilirsiniz. vps

Firmamız sunduğu altyapı ve hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretler ödeyerek aylık veya yıllık olarak satın alabilir ve bu paketlerde hizmet kalitemizi test edebilirsiniz. Hizmetlerimiz iade kapsamına girmeyen teknik sorunlar haricinde keyfi olarak iade edilememektedir. vps kirala