Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Türkiyenin sayılı bilişim firmalarından olan Veritescil.com.tr son teknoloji sunucu alt yapısı ile müşterilerini ilk ilkemiz olan müşteri memnuniyeti ilkesiyle memnun etmeyi ve sizlerin sorunsuz bir şekilde çalışması için hizmet vermekteyiz. Türkiye’de ve yurt dışında kalite standartlarımızı daima yükselterek sunucu hizmeti vermekle memnuniyet odaklı olma özelliğimizi korumak marka bilinirliğimizi artırmak ve yapacağımız alt yapı çalışmaları ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Profesyonellik, etik anlayışı ve bireysel sorumlulukların getirdiği yüksek standartlara bağlı kalarak müşterilerimizin bize duydukları güvene her zaman layık olmak.
Gelişen dünyada her ne kadar insan gücü ihtiyacının daha az kullanıldığı, teknolojinin daha çok rol aldığı bir sürece hızlıca girilmiş olsa da, bizim verdiğimiz hizmetin temelinde insana ihtiyaç var. Eğer sizde bizim gibi Veritescil.com.tr nin profesyonel ekibinin bir parçası olmak istiyorsanız bizler sizi aramızda görmekten memnuniyet duyuyoruz.