Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

Sanal Sunucu Kiralama

Sanal sunucu kiralama, fiziksel bir sunucuyu sanallaştırma yazılımı ile birden çok sunucuya ayırarak disk, cpu, ram gibi bileşenlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan alt yapı sistemidir.

 • Kesintisiz Erişim
 • DDOS Koruması
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemi Seçimi
 • Özel Optimizasyonlar

Hayaliniz de ki Sanal Sunucu VeriTescil Farkı ile Sizlerle.

Gelişmiş sunucu kontrol panelimiz sayesinde, sunucunuz üzerindeki yapabileceğiniz çoğu işlemi kontrol panelimizden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kurmak istediğiniz işletim sistemini kiralama sonrasında kontrol panelinizden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

--- İşlemci
--- Ram
--- Disk
--- Trafik
--- Paneli
--- Tanımlı IP
Vds Sunucu
Bilgi
Tüm paketlerimizde yükseltme seçeneği mevcuttur.
Kirala
 • Arttırılabilir Disk Seçeneği
 • Arttırılabilir Ram Seçeneği
 • Arttırılabilir Ip Seçeneği
 • Gelişmiş Sunucu Yönetim Paneli
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemleri
 • Tüm Paketlerimizde Limitsiz Trafik
 • Yüksek Performanslı Sunucular

Sanal Sunucu Kiralama

Sanal Sunucunun En Kaliteli Adresi

Günümüzde internet siteleri çok geniş bir kullanım alanına sahip. İnternet siteleri sayesinde çeşitli kişisel girişimler ve firma ürünleri tanıtılabilmektedir. Bu durum ürünlerin geniş alanda tanıtılmasında büyük bir rol oynamaktadır. Bundan dolayı web sitesine sahip olmak ve dünya çapında tanıtım gerçekleştirmek herkese büyük kazanç sağlamaktadır. Ancak kaliteli bir web sitesine sahip olmanın çeşitli gereklilikleri mevcuttur. Bu gerekliliklerin başında kaliteli bir sunucu ile web sitesini kurmak gelmektedir.

Vermiş olduğumuz bir hizmetle birlikte web sitenizi sunmak için en kaliteli sanal sunucu hizmetini sizlere sunuyoruz. Sizler de bu kaliteli sanal sunucu hizmetinden faydalanarak sitenizi en kaliteli ve hızlı şekilde kitlelere ulaştırabilirsiniz. Oldukça kolay şekilde gerçekleştirebileceğiniz sanal sunucu kiralama işlemleri sayesinde sitenizi kolayca hazırlayabilir ve geniş kitlelere hitap etmeye başlayabilirsiniz.

Sanal Sunucu Ne İşe Yarar?

Web siteleri, dünyanın geneline sunulan internet platformlarıdır. Bunun gerçekleştirilmesi için sanal sunuculara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sanal sunucular, oluşturmuş olduğunuz internet sitesini dünyanın her yerine, internet erişimi bulunan tüm cihazlara açabilmektedir. Sanal sunucu, Windows veya Linux temelli olarak kurulabilmektedir. Böylelikle, farklı işletim sistemleri için rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarafımızdan size sunulan hizmetlerle birlikte windows sanal sunucu hizmetini alabilir ve bu işletim sistemine yönelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan linux sanal sunucu hizmetiyle birlikte farklı işletim sistemlerine de hitap edebilmeniz mümkün hale gelmektedir. Dolayısıyla sanal sunucu satın al hizmeti ile birlikte çok geniş bir sistem bütünlüğüne hitap edebilmeniz gerçekleştirilebilir.

Sunduğumuz Hizmetin Önemli Ayrıcalıkları

 Sunduğumuz sanal sunucu kiralama hizmeti çok çeşitli ayrıcalıkları beraberinde getirmektedir. Bunların ilki farklı işletim sistemlerine hitap edebilme ayrıcalığıdır. Dolayısıyla farklı sistemlerde web siteniz rahatlıkla kullanılabilir hale gelmektedir. Bu durum çok geniş kitlelere başarılı ve kaliteli şekilde hitap edebilmenize sağlamaktadır. SSD sanal sunucu hizmeti ile sunucularınızın okuma yazma hızları oldukça yüksek olduğu için tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde vakit kaybetmeden yapabilirsiniz.

Kaliteli Sunucular

Sahip olduğumuz sanal sunucu dünyanın en kaliteli sonucularıdır. Bu başarıyı elde edebilmek adına dünyanın en gelişmiş teknolojik sistemlerini kullanmaktayız. Teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip etmekte ve gerekli güncelleştirmeleri anında sağlamaktayız. Böylelikle, en kaliteli sanal sunucu kiralama hizmetini sizinle rahatlıkla buluşturabilmekteyiz. Sizlerin de windows sanal sunucu seçeneklerimizle birlikte kaliteli sonucunun tadını çıkarabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm sunucularda sanal sunucu kurma işlemini müşteri paneli vasıtası ile veya destek talebi üzerinden takım arkadaşlarımıza bilgi aktararak sağlayabilirsiniz.

Deneyimli Çalışan Personeller

Ekiplerimizde sadece kendini geliştirmiş ve deneyimli elemanlara yer vermekteyiz. Böylelikle, linux sanal sunucu gibi hizmetlerde maksimum kaliteyi rahatlıkla alabilmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet içerisinde kaliteli ekibimize büyük iş düşmektedir. Kaliteli ekibimiz gerekli teknolojik güncelleştirmeleri gerçekleştirmekte ve sizlere destek vermektedir. Böylelikle sanal sunucu satın al hizmetimizden en yüksek verimi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Günümüz modern dünyasında teknoloji büyük önem taşımaktadır. Teknoloji içerisinde kaliteli ve prestijli bir yere sahip olmak kalite algısını ciddi anlamda arttırmaktadır. Sadece teknoloji içerisinde, modernizmle birlikte varlığını gösteren şirketler gelecekte başarılı olma potansiyeline sahip olacaktır. Bundan dolayı teknolojiyle birlikte çalışmak büyük önem taşımaktadır. Sunmuş olduğumuz sanal sunucu hizmetleri ile birlikte sizler de teknoloji içerisinde prestijli bir noktada yer alabilir ve geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. Firmamızın araştırması sonucunda sizlere ucuz sanal sunucu hizmeti sağlamak için tüm teknolojileri kullanıyoruz.

Sanal sunucu ne işe yarar ?

Web sitemizden  sanal sunucu al ile tek tuşlama ile satın alma işlemini yaparak 1 ile 3 dakika arasında sanal sunucu satın al ile sanal sunucu sahibi olabilirsiniz. Sanal sunucu sahibi olduktan sonra windows sanal sunucu satın al,  linux sanal sunucu ve 22 adet işletim sistemleri içerisinden  tek tuşlama ile dilediğiniz işletim sistemi içerisinden sanal sunucu sahibi olabilirsiniz. Sanal sunucu kirala ile sunucularını da internet erişimini 1Gbps’ye kolay bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Müşterilerimize Sunduğumuz EK Sanal Sunucu Özellikleri

Sanal Sunucu Kiralama sonrasında bir çok özelliğe ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

PHP Desteği

İsteğe bağlı olarak sanal sunucularda linux işletim sistemi ile istediğiniz php sürümünü kontrol panelimiz üzerinden değişiklik sağlayabilirsiniz.

Windows ve ASP Desteği

Sanal sunucu paketlerimizde ASP projeleri geliştirmek isterseniz sipariş sırasında windows işletim sistemini seçerek ASP projeleriniz internet dünyasına taşıyabilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Diğer firmalardaki sanal sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden iletirseniz ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde sanal sunucunuzu alt yapımıza taşıyabiliyoruz.

Arttırılabilir Kapasite

Firmamız tarafından aldığınız sanal sunucu paketlerini dilediğiniz zaman mevcut içeriğiniz aynı kalacak şekilde farklı bir pakete yükseltebilir veya düşürme işlemini yapabilirsiniz.

Limitsiz Trafik

Firmamız bünyesinde barınan sanal sunucularda herhangi bir trafik limiti bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra %99.9 uptime garantisi sunmaktayız.

Ücretsiz DDoS Koruması

Firmamız geliştirdiği yurtiçi ve yurtdışı siber ataklara karşı geliştirmiş olduğu sanal sunuculara özel sağlanan ücretsiz ddos korumamız mevcuttur.

Kullandığımız Altyapı Yazılımları

Teknoloji partnerlerimiz ile VeriTescil artık bir adım daha önde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Cloud Linux
cPanel
DELL Partner
EMC
LITESPEED
MYSQL
PARALELLS
SQL SERVER
VMWARE
Windows Server 2012

Sıkça SorulanSorular

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sanal sunucu kiralama hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik.

Geliştirmiş olduğumuz kontrol panelleri sayesinde sanal sunucularınızı müşteri panelinizden kolay bir şekilde yönetebilir, uzak masaüstü erişim bilgilerinize ulaşabilirsiniz.sanal sunucu

Evet, sanal sunucunuz size özel bir alan ayrıldığı için istediğiniz programı veya yazılımı kurmakta özgürsünüz. Kurmak istediğiniz yazılımların sunucu optimizasyonlarını firmamız ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır.sanal sunucu kiralama

Sanal sunucularınız da web sitelerini barındırmak istiyorsanız cPanel veya plesk lisansı satın alarak web sitelerinizi bu paneller üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yönetimini sağlıyabilirsiniz.sanal sunucu kirala

Evet, farklı bir firmada kullandığınız sanal sunucularının yedeklerini bizlere destek talebi üzerinden ilettiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde firmamızda barınan sanal sunucunuza taşıma işlemini gerçekleştirebiliriz.windows sanal sunucu

Hayır, internet üzerindeki bulduğunuz scriptleri firmamız tarafından sanal sunucularına kurulum işlemi yapılamamaktadır. Tabikide Scriptin çalışması için gerekli olan sunucu konfigürasyonları ücretsiz olarak destek talebi üzerinden iletebilirsiniz.sanal sunucu al

Evet, kullandığımız gelişmiş kontrol panelleri sayesinde müşteri paneli üzerinden sunucunuzla ilgili formatlama dahil tüm işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.sanal sunucu satın al

Hizmet satın alımlarından sonra kontrol paneliniz üzerinden gerekli departmanlar ile destek talebi üzerinden veya canlı operatör hattından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.sanal sunucu kiralama

Evet, seçtiğiniz paket ilerleyen süreçlerde ihtiyaçlarınızı karşılamaya bilir. Bu sebepten dolayı daha iyi bir sanal sunucu paketine geçmek isteyebilirsiniz. Mevcut paketiniz üzerinden yükseltme işlemi, geçeceğiniz daha iyi bir sanal sunucu paketine arasındaki ücret farkını ödeyerek hızlı bir şekilde veri kaybı olmadan yeni bir sanal sunucu paketine geçiş sağlayabilirsiniz.windows sanal sunucu

Firmamız sunduğu altyapı ve hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretler ödeyerek aylık veya yıllık olarak satın alabilir ve bu paketlerde hizmet kalitemizi test edebilirsiniz. Hizmetlerimiz iade kapsamına girmeyen teknik sorunlar haricinde keyfi olarak iade edilememektedir.sanal sunucu al