Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

Avrupa Linux Web Hosting

Sanal sunucu kiralama, fiziksel bir sunucuyu sanallaştırma yazılımı ile birden çok sunucuya ayırarak disk, cpu, ram gibi bileşenlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan alt yapı sistemidir.

 • Kesintisiz Erişim
 • DDOS Koruması
 • İsteğe Bağlı İşletim Sistemi Seçimi
 • Özel Optimizasyonlar

Avrupa Linux Hosting Paketlerimiz

Standart Hosting

Yüksek Performanslı Hosting Altyapımız ile Linux Hostingin keyfini sürün.

45 TL/Yıllık
 • 500 MB SSD Disk
 • 1 Adet Alan Adı Barındırma
 • Limitsiz Trafik
 • C-Panel Yönetim Paneli
 • Limitsiz Email Hesabı
 • Limitsiz MySQL
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
Satın Al

Premium Hosting

Yüksek Performanslı Hosting Altyapımız ile Linux Hostingin keyfini sürün.

95 TL/Yıllık
 • 10 GB SSD Disk
 • 5 Adet Alan Adı Barındırma
 • Limitsiz Trafik
 • C-Panel Yönetim Paneli
 • Limitsiz Email Hesabı
 • Limitsiz MySQL
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
Satın Al

Yüksek Performanslı Linux Hosting Hizmetleri

Firmamızdan aldığınız hizmetler sonrasında paketlerimizdeki ek özellikleri ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

PHP Desteği

Sanal Sunucu Kiralama php web siteleriniz için en ideal işletim sistemidir. Dilediğiniz php sürümünü gelişmiş kontrol paneli üzerinden seçebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Arama motorları için önemli bir yere sahip olan ssl sertifikası, firmamızdan Sanal Sunucu Kiralama hizmeti aldığınızda, ücretsiz olarak sunucu ssl sertifikası sağlamaktayız.

Yedekleme Hizmeti

Yedekleme hizmeti satın aldığınızda, firmamız tarafından web siteleriniz periyodik olarak yedekleri alınmaktadır. İstediğiniz zaman bir önceki site yedeğine dönebilirsiniz.

E-Posta Hizmeti

Sanal Sunucu Kiralama paketinizde size sunulan ücretsiz e-posta hizmetini cPanel üzerinden dileğiniz zaman e-posta hesabı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Site Taşıma

Web sitenizin yedekleri firmamıza ilettiğiniz takdirde, FTP, MySQL ve mailleriniz ücretsiz olarak yeni aldığınız Sanal Sunucu Kiralama paketine aktarılır.

Arttırılabilir Kapasite

Firmamız tarafından aldığınız paketi dilediğiniz zaman mevcut içeriğiniz aynı kalacak şekilde farklı bir pakete yükseltebilirsiniz.

Kullandığımız Altyapı Yazılımları

Teknoloji partnerlerimiz ile VeriTescil artık bir adım daha önde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Cloud Linux
cPanel
DELL Partner
EMC
LITESPEED
MYSQL
PARALELLS
SQL SERVER
VMWARE
Windows Server 2012

Tek Tıkla Favori CMS inizi Kurun !

Geliştirilmiş kontrol panellerimiz sayesinde istediğiniz CMS panelini kolay ve hızlı bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz.

unbounce wordpress drupal squarespace joomla magento

Sanal Sunucu Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Sanal Sunucu Kiralama hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik

Php tabanlı çalışan tüm web sitelerini internet ortamına taşımak için en iyi hosting paketlerinden biri olan linux hosting tercih edilmelidir. Linux hosting paketiniz içerisine ücretsiz olarak kurabileceğiniz 100’den fazla içerik yönetim sistemi bulunmaktadır.

Evet, cPanel kontrol paneli üzerinden ücretsiz bir şekilde anlık olarak Wordpress, Joomla ve diğer tüm linux tabanlı çalışan içerik yönetim sistemlerini kurabilirsiniz.

Evet, web sitelerinizin yedeklerini bize gönderdiğiniz takdirde her pakette bir adet web sitenizi ücretsiz olarak taşıma işlemi gerçekleştirebiliriz.

Maalesef, linux hosting paketlerimizde telif hakkı ile korunan dizi, film gibi sitelerin barındırılması yasaktır. Bu yasak kapsamına fragman siteleri gibi siteler dahil değildir.

Firmamızdan ek olarak almış olduğunuz yedekleme hizmeti sayesinde siteleriniz periyodik olarak düzenli bir şekilde yedeklenir. Web siteniz üzerinde herhangi bir problem olduğunda bir önceki yedeğinize almış olduğunuz bu hizmet sayesinde ücretsiz bir şekilde geri dönebilirsiniz.

Hayır, internet üzerindeki bulduğunuz scriptleri firmamız tarafından kurulum işlemi yapılamamaktadır. Tabikide Scriptin çalışması için gerekli olan sunucu konfigürasyonları ücretsiz olarak destek talebi üzerinden iletebilirsiniz.

Evet, cPanel üzerinden kullanmak istediğiniz yazılımın gerektirdiği php sürümünü kontrol paneli üzerinden anlık olarak yükseltebilir veya düşürebilirsiniz.

Evet, kullandığımız yazılımlardan biri olan cPanel üzerinden dilediğiniz kadar ücretsiz bir şekilde mail hesabı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Mail hesaplarınız kotasını panel üzerinden kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Firmamız sunduğu altyapı ve hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretler ödeyerek aylık veya yıllık olarak satın alabilir ve bu paketlerde hizmetimizi test edebilirsiniz. Hizmetlerimiz iade kapsamına girmeyen teknik sorunlar haricinde keyfi olarak iade edilememektedir.

Hizmet satın alımlarından sonra kontrol paneliniz üzerinden gerekli departmanlar ile destek talebi üzerinden veya canlı operatör hattından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Evet, seçtiğiniz paket ilerleyen süreçlerde ihtiyaçlarınızı karşılamaya bilir. Bu sebepten dolayı daha iyi bir linux hosting paketine geçmek isteyebilirsiniz. Mevcut paketiniz üzerinden yükseltme işlemi, geçeceğiniz daha iyi bir linux web hosting paketi arasındaki ücret farkını ödeyerek hızlı bir şekilde veri kaybı olmadan yeni bir hosting paketine geçiş sağlayabilirsiniz.