Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

Lisans Hizmetleri

Tüm gerekli lisans hizmetlerini Veritescil farkı ile yaşayın!

  • 7/24 Teknik Destek
  • Güvenilir Altyapı Kalitesi
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Ve Çok daha Fazlası

Lisans Hizmetleri

Directadmin VPS Lisansı

DirectAdmin, bilindiğiniz üzere diğer ücretli kontrol panellerinden çok daha az sunucu kaynağı kullanır ve maliyet açısından daha çok avantajlıdır. Taktir edersiniz ki Diğer ücretli panellerin fiyatlandırması bazı durumlarda fiziksel sunucu veya sanal sunucu ücretini geçebilmektedir. Directadmin fiyatlandırma olarak bütçe dostu bir kontrol panelidir diyebiliriz.

70 TL / Ay Satın Al

cPanel Lisansı

cPanel lisansı ile cPanel web sitesi sahipleri için dünyanın en tanıdık kullanıcı ara birimlerini sağlar. CPanel yazılımı ile, web sitenizdeki bir çok işleme kolayca ulaşabilirsiniz. E-posta hesapları, veritabanları, uygulamalar, güvenlik ve FTP hesapları gibi bir çok modülü desteklemektedir.

100 TL / Ay Satın Al

LiteSpeed Webserver Lisansı

LiteSpeed, Apache’den 9 kata kadar daha hızlı olacak şekilde tasarlanmış performans tabanlı bir web sunucusudur. Ücretli olmasına rağmen ücretinin karşılığını %100 alabileceğiniz bir yazılımdır. Eğer yüksek sunucu tüketiminiz ve yüksek sayıda ziyaretçiniz var ise LiteSpeed lisansını kesinlikle kullanmalısınız.

200 TL / Ay Satın Al

Softaculous Lisansı

Softaculous, cPanel , DirectAdmin gibi hosting kontrolleri için özel olarak geliştirilmiş bir otomatik yazılım yükleyicidir. Sağladığı arayüz sayesinde FTP gibi teknik işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmaz. Kontrol panelleri ile %100 uyumlu çalışarak yazılım kurulumuna harcadığınız zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

15 TL / Ay Satın Al