Yıllık Satın Alımlar'da Sepette %15 İndirimi Kaçırmayın!

Litespeed Lisans

Litespeed, performansı artıran bir web serveri ortamı sağlamaktadır. Bunu, işlemci tüketim miktarını azaltarak gerçekleştirmektedir.

  • 7/24 Teknik Destek
  • Güvenilir Altyapı Kalitesi
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Ve Çok daha Fazlası

LiteSpeed Webserver Lisansı

LiteSpeed, Apache’den 9 kata kadar daha hızlı olacak şekilde tasarlanmış performans tabanlı bir web sunucusudur. Ücretli olmasına rağmen ücretinin karşılığını %100 alabileceğiniz bir yazılımdır. Eğer yüksek sunucu tüketiminiz ve yüksek sayıda ziyaretçiniz var ise LiteSpeed lisansını kesinlikle kullanmalısınız.

200 TL / Aylık Satın Al

Litespeed Lisans

Litespeed Lisansı İle Performansınızı Arttırın

Günümüzde, sunucular üzerinden ciddi anlamda bilgi paylaşımı gerçekleştirilmektedir. Bu paylaşım girişimlere, firmalara ve kişilere ciddi avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlardan en iyi şekilde faydalanabilmek adına, bu sunucular üzerinde gelişmiş bir bilgi aktarımı gerçekleştirilebilmektedir. En iyi performansı alabilmek adına çeşitli veri yönetim teknikleri oluşturulmaktadır. En iyi performansı alabilmeniz adına litespeed lisans hizmeti sizler için kullanıma sunulmuştur.

 Litespeed Lisans Nedir?

 Litespeed, performansı artıran bir web serveri ortamı sağlamaktadır. Bunu, işlemci tüketim miktarını azaltarak gerçekleştirmektedir. Bu durum kaynak kullanımı oranında ciddi bir azalma gösterilmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu sırada hiçbir verinin kalitesinden ve miktarından kaybedilmemektedir. Bu durum, sahip olduğunuz sunucunun yükleme süresini ciddi anlamda aşağıya çekmektedir. Bu sayede litespeed lisans ile birlikte, sunucunuz çok daha hızlı şekilde çalışabilmektedir.

 Litespeed Avantajları

 İşlemci tüketimini azaltabilmek, çeşitli yararları beraberinde getirmektedir. Bunların başında sunucunun çalışma şartlarını hafifletmek gelmektedir. Bu sayede çok daha sağlıklı bir sunucu hizmeti sağlanabilmektedir.

 Litespeed sayesinde sunucu üzerinde eski sistemlere kıyasla %60’a varan rahatlama sağlanabilmektedir. Sunucunuzu hafifletmek ve daha sağlıklı bir hizmet ortaya koymasını sağlayabilmek adına sizler de litespeed lisans satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 Kaliteli Hizmet ile Litespeed Lisansı Almak

 Uzman kadromuzla birlikte sunduğumuz litespeed lisans satın al imkanı sizlere farklı fırsatlar sağlamaktadır. Bu fırsatların başında uzman ekibin bilgisinden ve deneyiminden yararlanma imkanı gelmektedir. Hizmetimizden faydalandığınız süre boyunca uzman ekibimizin yardımından her an yararlanabilme fırsatına sahip olacaksınız. Bu sayede uzman desteği ile birlikte sürekli olarak sunucularınızdan en yüksek verimi alabilme potansiyeline ulaşacaksınız.